Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Paweł T. id:46373

Paweł T.

140za 60 min

Paweł T.

«Jestem doświadczonym programistą oraz nauczycielem matematyki. Mgr ekonomii, lic. informatyki i ekonometrii, studia podyplomowe (w trakcie pedagogiki)»

Przedmioty

Matematyka

Informatyka

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Staram się nie tylko przekazywać konkretną wiedzę, lecz w dłuższej perspektywie zaszczepić przekonanie, iż matematyka jest prosta a osiąganie sukcesów możliwe - nawet przez osoby z rzekomym brakiem uzdolnień w tym kierunku. Na moich lekcjach można spodziewać się swobodnej, pozbawionej stresu atmosfery oraz skupienia na realizacji wyznaczonych celów. Do każdego ucznia i każdej lekcji przygotowuję się indywidualnie uwzględniając specyficzne potrzeby i cechy charakteru.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Specjalizuję się w nauczaniu programowania. Konkretny język ma mniejsze znaczenie. Jako wieloletni praktyk potrafię prosto wytłumaczyć kluczowe koncepcje oraz wzbogacić warsztat ucznia o dobre praktyki stosowane w zawodzie.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Służew, Służewiec, Wierzbno, Wyględów

Wilanów

Błonia Wilanowskie, Kępa Zawadowska, Powsin, Powsinek, Wilanów Królewski, Wilanów Niski, Wilanów Wysoki, Zawady

Ursynów

Dąbrówka, Grabów, Jeziorki Południowe, Jeziorki Północne, Kabaty, Natolin, Pyry, Skarpa Powsińska, Stary Imielin, Stary Służew, Teren Wydzielony Rezerwat „Las Kabacki”, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki
U korepetytora:

Bruna, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Staram się nie tylko przekazywać konkretną wiedzę, lecz w dłuższej perspektywie zaszczepić przekonanie, iż matematyka jest prosta a osiąganie sukcesów możliwe - nawet przez osoby z rzekomym brakiem uzdolnień w tym kierunku - pod warunkiem wykonania odpowiedniej pracy. Wychodzę z założenia, że absolutnie kluczowe jest utrzymanie (a w razie potrzeby zbudowanie) u ucznia wysokiej motywacji niezbędnej do wykonania owej pracy oraz przekonania o własnych możliwościach.

Na moich lekcjach można spodziewać się swobodnej, pozbawionej stresu atmosfery oraz skupienia na realizacji wyznaczonych celów. Do każdego ucznia i każdej lekcji przygotowuję się indywidualnie uwzględniając specyficzne potrzeby i cechy charakteru.

Preferuję spotkania osobiste, jako w mojej opinii najbardziej efektywne, ale prowadzę także lekcje online z zastosowaniem współczesnych technik (również np. z geometrii wykreślnej).

Wykształcenie:

Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie, magister, 2002

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Uczniowie z BUKI:

6

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

Wideoprezentacja