Korepetycje - Kasia W. id:38233

Kasia W.

50za 60 min

Kasia W.

«Jestem studentka filologii angielskiej, Skończyłam też 3 lata farmacji. Udzielam korepetycje od 4 lat, do każdego z uczniów znajdę podejście.»

Przedmioty

Język angielski

Chemia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Jestem studentką filologii angielskiej. Udzielam korepetycji od 4 lat, jak do tej pory do każdego z uczniów znalazłam podejście. Nieważne czy zaczynamy od podstaw, czy nie, moi najmłodsi podopieczni błyszczą w klasie, 8 kłosiści zdają egzaminy na bardzo wysokim poziomie, a licealiści w końcu wiedza co się, z czym je. Uczę języka w sposób przystępny i łatwy do opanowania, staram się, aby zajęcia nie były nudne, a moi podopieczni czuli się swobodnie podczas rozmowy w języku angielskim.

Poziomy nauczania:

Egzamin 8-klasisty

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Oferuje korepetycje z chemii dla uczniów szkoły podstawowej. Skończyłam 3 lata farmacji, dzięki czemu znam chemię od strony praktycznej. Mam duże doświadczenie w nauczaniu. Do każdego znajdę takie podejście, że chemia przestanie mu się wydawać taka straszna. Dostosowuje zajęcia do poziomu ucznia zaczynając od nadrobienia zaległości, które często są powodem niezrozumienia tego przedmiotu, bo bez tego nie można ruszyć dalej.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem studentką filologii angielskiej.
Udzielam korepetycji od 4 lat, jak do tej pory do każdego z uczniów znalazłam podejście. Nieważne czy zaczynamy od podstaw, czy nie, moi najmłodsi podopieczni błyszczą w klasie, 8 kłosiści zdają egzaminy na bardzo wysokim poziomie, a licealiści w końcu wiedza co się, z czym je. Uczę języka w sposób przystępny i łatwy do opanowania, staram się, aby zajęcia nie były nudne, a moi podopieczni czuli się swobodnie podczas rozmowy w języku angielskim. Mam na koncie tez 6 lat szkoły językowej. Posiadam wiele własnych materiałów.

Oferuje również korepetycje z chemii dla uczniów szkoły podstawowej.
Skończyłam 3 lata farmacji, dzięki czemu znam chemię od strony praktycznej. Mam duże doświadczenie w nauczaniu. Do każdego znajdę takie podejście, że chemia przestanie mu się wydawać taka straszna.

Dostosowuje zajęcia do poziomu ucznia zaczynając od nadrobienia zaległości, które często są powodem niezrozumienia tego przedmiotu, bo bez tego nie można ruszyć dalej.

Wykształcenie:

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Doświadczenie:

ponad 3 lata

opinie

2 opinie o Kasia W.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Agnieszka

5

29.11.2021

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Polecam, wszystko przebiega bez problemu

Agnieszka

5+

16.11.2021

Język angielski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Jesteśmy zadowoleni, syn chętnie się uczy, oby tak dalej.