Korepetycje - Shubo H. id: 42259

Shubo H.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

I'm from China, live in Poland for 4.5 years.

Shubo H.

I'm from China, live in Poland for 4.5 years.

Przedmioty

Gra na fortepianie

Poziomy nauczania

Kursy specjalistyczne
Dla dzieci
Dla początkujących
Poziom podstawowy

Miejsce lekcji

U ucznia:

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Stare Miasto , Stare Miasto I
Online:
Tak

O sobie:

I can speak Polish, but class will be in ENGLISH. I got my master's degree in 2021, now I'm studying piano chamber music in Chopin music university. I'm willing to get my Doctor's degree. I'm kinda strict, there is no difference for me if you are professional or amateur. I care about every detail.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego, magister, 2021
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Daria S. id: 117143

Daria S.

Jestem absolwentką Wydziału Wokalnego oraz Dyrygentury Chóralnej AM im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Ukończyłam także klasę fortepianu ZSM im. K. Komedy-Trzcińskiego w Ostrowie Wlkp. Od ponad 10 lat zajmuję się nauczaniem śpiewu oraz gry na fortepianie. Obserwowanie i wspieranie w rozwoju moich uczniów daje mi ogromną radość. Zapraszam Cię! :)

140zł/60 min
Andia K. id: 104387

Andia K.

Witam! Jestem Andia, emigrantka mieszkająca we Wrocławiu. Mam doświadczenie w grze na pianinie od dziecka i ponad 8 lat doświadczenia w nauczaniu. Jestem super sympatyczna i moim priorytetem jest bezstresowe prowadzenie lekcji, a co za tym idzie szybsze postępy.

5
100zł/60 min
Aleksander R. id: 113950

Aleksander R.

Od 2020 roku studiuję we Wrocławskiej Akademii Muzycznej, a na fortepianie gram 17 lat. Muzyka to moja pasja, którą uwielbiam się dzielić, dlatego od 2018 r. udzielam indywidualnych lekcji fortepianu i muzyki (harmonia, kształcenie słuchu i wyobraźni muzycznej). W tym czasie pracowałem z dziećmi w wieku 5-12 lat jak i z dorosłymi (20-30 lat).

100zł/60 min
Marta W. id: 116784

Marta W.

Jestem absolwentką Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II stopnia w Częstochowie oraz czynnie koncertuję i biorę udział w projektach muzycznych oraz festiwalach.

90zł/60 min
Michał S. id: 36607

Michał S.

Nazywam się Michał, jestem kompozytorem, aranżerem, producentem muzycznym, multiinstrumentalistą i nauczycielem.

4.9
100zł/60 min

Wcześniej oglądane profile

Ireneusz I.

90 zł/60 min

Wszystkie profile