Korepetycje - Roma G. id: 42476

Roma G.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

1. Dzielę swój czas między Lizboną a malowniczą wioską na północy Portugalii, w tradycyjnym regionie znanym jako Alto Minho; 2. Moim ulubionym sposobem zwiedzania nowych wiosek (aldeias) i miasteczek (willi) w Portugalii jest jazda na rowerze. 3. Potrafię przygotować większość tradycyjnych portugalskich potraw. 4. Uprawiam własne warzywa.

Roma G. 4.8(opinie: 2)

1. Dzielę swój czas między Lizboną a malowniczą wioską na północy Portugalii, w tradycyjnym regionie znanym jako Alto Minho; 2. Moim ulubionym sposobem zwiedzania nowych wiosek (aldeias) i miasteczek (willi) w Portugalii jest jazda na rowerze. 3. Potrafię przygotować większość tradycyjnych portugalskich potraw. 4. Uprawiam własne warzywa.

Przedmioty

Język portugalski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

W nauczaniu, kieruję się podejściem eklektycznym, co oznacza, że ​​używam różnych metod i technik, które uważam za najbardziej odpowiednie dla ucznia. Jednak moim stałym podejściem jest uczenie języka codziennego i potocznego używanego przez Portugalczyków w różnych kontekstach i sytuacjach. W tym celu dobieram jakościowe materiały autentyczne, takie jak nagrania audio, artykuły z czasopism oraz filmy, a następnie przeprowadzam odpowiednie ćwiczenia.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Przynależność do typowej portugalskiej rodziny oraz studia na Universidade de Lisboa pozwoliły mi opanować język portugalski w stopniu umożliwiającym mi uczyć go innych. Uczę zwrotów i słownictwa, które są niezawodne w codziennej komunikacji nieformalnej i przełamaniu bariery językowej i kulturowej z Portugalczykami. Uwielbiam uczyć się języków obcych. Zależy mi na poznaniu kultury oraz zwyczajów Portugalii, co naturalnie przekłada się na lepsze zrozumienie języka potocznie używanego przez “native speakerów”. W związku z tym, w nauczaniu, staram się uczulić swoich uczniów na pewne kwestie kulturowe żeby też oni mogli przełamać barierę językową.
Mam ponad 5-letnie doświadczenie w nauczaniu języka portugalskiego jako obcego zarówno w trybie online jak offline. Kieruję się podejściem eklektycznym, co oznacza, że ​​używam różnych metod i technik, które uważam za najbardziej odpowiednie dla ucznia. Niemniej jednak moje stałe podejście opiera się na uczeniu języka codziennego i potocznego używanego przez Portugalczyków w różnych kontekstach i sytuacjach. W tym celu dobieram jakościowe materiały autentyczne, takie jak nagrania audio, artykuły z czasopism oraz filmy, a następnie przeprowadzam odpowiednie ćwiczenia, które mają zachęcić ucznia do przedyskutowania wybranego tematu przy użyciu pozyskanego słownictwa i wyrażeń. Dlatego przywiązuję dużą uwagę do wyboru autentycznych, wciągających i aktualnych materiałów, które przekształcają żmudną naukę w zabawne i wzbogacające doświadczenie.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 2015
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Roma G.

4.8/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

0

Diana

5

06.07.2023

Język portugalski, Poziom A1-A2

5

Zajęcia z Romą są ciekawe i bogate w materiały oraz bardzo dobrze dostosowane do potrzeb ucznia. Polecam :-)... więcej»
Nikola

4+

09.05.2023

Język portugalski, Poziom A1-A2

4+

Komunikacja mailowa z korepetytorem przebiega sprawnie, ciekawie prowadzone zajęcia z wykorzystaniem materiałów audio.... więcej»

Podobne ankiety

Rafael P. id: 31655

Rafael P.

Uwielbiam uczyć, dzielić się wiedzą, uczyć się i komunikować z obcokrajowcami i ich kulturami!

5
80zł/60 min