Korepetycje - Monika J. id: 43682

Sprawdzony korepetytor

Monika J.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Monika Patrycja - Zawodowa aktorka, coach, ponadto pasjonatka rozwoju osobistego, dramaterapii, terapeuta zajęciowy, mistrzyni w wydobywaniu z ludzi ukrytych talentów.

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Monika J. 5.0(opinie: 3)

Monika Patrycja - Zawodowa aktorka, coach, ponadto pasjonatka rozwoju osobistego, dramaterapii, terapeuta zajęciowy, mistrzyni w wydobywaniu z ludzi ukrytych talentów.

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Aktorstwo

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Moje metody to: ćwiczenia aktorskie, warsztatowe, dykcja, artykulacja, techniki improwizacji, praca z postacią, emocjami, konfliktem, akceptacją, ćwiczenia relaksacyjno - oddechowe, monolog, scenki, i zdobywanie finezji. Zgłębianie sztuki wystąpień publicznych oraz skutecznej komunikacji. Program pracy dostosowuję do indywidualnych potrzeb Klienta.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Ursynów, Wyczółki, Kłobucka
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

,,Nie ma czasu na próby". Reżyser to idiota". ,,Ratunku!" Presja? Nawet nie wiesz, co to znaczy. W swojej pierwszej scenie grasz z Marlonem Brando. Masz płakać na zawołanie i nie przestawać, aż na ratunek pojawi się Jack Nicholson. Nawet nie myśl, by poprosić Marlona o powtórzenie z tobą całego materiału. Po prostu zagraj. Tracimy światło! Akcja! Witaj w świecie filmu i telewizji. Najczęściej już pierwszego dnia pracy: aktor musi... Chcesz wiedzieć co dalej?... Chcesz wiedzieć, czy to kiedykolwiek może dotyczyć Ciebie?
…. Możesz się sam zaskoczyć jak istotne w codziennym życiu, są kompetencje związane z rozciąganiem strefy komfortu…I naprawdę wiem, że to o czym piszę (mówię) może być dla wielu z nas trudne… jednak warto pracować nad sobą, bo efekty dają owoce, prędzej albo później.

Wykształcenie:
Studio Aktorskie przy Teatrze Żydowskim w Warszawie, Dyplom aktora dramatu, 2002
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Monika J.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Jordan

5+

22.01.2024

Aktorstwo, Dla początkujących

5+

Monika to nie tylko doskonała nauczycielka aktorstwa, ale także niezwykle sympatyczna i otwarta osoba. Jej entuzjastyczne podejście sprawia, że atmosfera na lekcjach jest dla mnie zawsze przyjazna i komfortowa. Ponadto podkreśla indywidualność każdego ucznia, co pomaga odkrywać unikalne mocne strony każdej osoby.To nie tylko nauczanie, ale również doświadczenie pełne pozytywnej energii,które dodaje wartości nie tylko w kontekście aktorstwa, ale również w życiu codziennym.... więcej»
Daria

5+

22.01.2024

Aktorstwo, Dla początkujących

5+

Super zajęcia! Są prowadzone w przyjemnej i luźnej atmosferze. Monika jest cudowną osobą z dużą wiedzą. Bardzo polecam!... więcej»
Tamas

5+

29.05.2023

Aktorstwo, Dla początkujących

5+

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Moniką. Ona potrafi wydobywać moją najlepszą wersję podczas zajęć. Ćwiczenia są bardzo ciekawe i dodatkowy, ogromny plus jest fakt, że można korzystać z nabytych doświadczeń zarówno w zawodzie aktorskim, jak i w życiu prywatnym. Postęp mogłem zauważyć bardzo szybko. Poza tym Monika jest zawsze profesjonalna, pomocna i pełna entuzjazmu i radości. Zajęcia przebiegają w bardzo pozytywnym, wyluzowanym atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.... więcej»

Podobne ankiety

Krzysztof Z. id: 48358

Krzysztof Z.

Aktor filmowy i teatralny

100zł/60 min
Jakub F. id: 113142

Jakub F.

Jestem aktorem, reżyserem i performerem z 15 letnim doświadczeniem - pracowałem w teatrach w Polsce i za granicą, bliski jest mi zarówno teatr psychologiczny jak i ruchowy. Z przyjemnością podzielę się moją wiedzą i doświadczeniami.

140zł/60 min
Angelika K. id: 45434

Angelika K.

Aktorka z pasją. Jestem archetypową marzycielką i łączniczką. Dlatego w pracy najważniejsze dla mnie, to budowanie relacji i wiara w Twój potencjał.

120zł/60 min
Sebastian D. id: 41321

Sebastian D.

Jestem zawodowym aktorem z dużym doświadczeniem pedagogicznym. Zajmuję się uczeniem ludzi w różnym wieku - od 5 do 105 lat.

120zł/60 min
Piotr K. id: 43957

Piotr K.

Witam. Jestem zawodowym, dyplomowanym aktorem, ukończyłem Akademię Teatralną w Warszawie. Gram czynnie w serialach i filmach.

100zł/60 min