Korepetycje - Miłosz L. id: 108665

Miłosz L.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Naukę muzyki rozpocząłem w wieku 7 lat. Po dyplomie PSM I st. (puzon i fortepian) kontynuowałem naukę wPSM IIst. w klasie śpiewu solowego, odnosząc sukcesy o zasięgu ogólnopolskim. Studia wokalno-aktorskie ukończyłem w Akademii Muzycznej w Krakowie. Dodatkowo dyrygentura, muzyka komputerowa i techniki rejestracji audio-video.

Miłosz L.

Naukę muzyki rozpocząłem w wieku 7 lat. Po dyplomie PSM I st. (puzon i fortepian) kontynuowałem naukę wPSM IIst. w klasie śpiewu solowego, odnosząc sukcesy o zasięgu ogólnopolskim. Studia wokalno-aktorskie ukończyłem w Akademii Muzycznej w Krakowie. Dodatkowo dyrygentura, muzyka komputerowa i techniki rejestracji audio-video.

Przedmioty

Lekcje śpiewu

Historia muzyki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Prawidłowy oddechu, dykcja, emisja, artykulacja głosu, intonacja, frazowanie, poszerzaniu skali głosu, wydobycie i utrwalenie naturalnej barwy głosu, poznawania nowego, odpowiedniego repertuaru dla Twojego głosu i aktualnego zaawansowania.
Elementy z zakresu kształcenia słuchu, zasad i historii muzyki, oraz technik aktorskich i lektorskich.
Zgłębianie wiedzy i umiejętności z zakresu języka włoskiego i kultury muzycznej tego kraju, w którym żyję i skupiam swoją działalność od prawie 10 lat.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Swoje umiejętności doskonaliłem na wielu międzynarodowych mistrzowskich kursach wokalnych, wśród nich w niezwykle prestiżowej Accademia Musicale Chigiana w Sienie.
Prowadzę aktywną działalność artystyczną jako śpiewak solista, członek kameralnych zespołów wokalnych oraz jako aktor głosowy. Mój głos możecie usłyszeć w wielu renomowanych teatrach i estradach Polski i słonecznej Italii, a nawet w oficjalnym audioprzewodniku po rzymskim Koloseum...
Już podczas studiów rozpocząłem działalność pedagogiczną w Małopolsce i na Śląsku. Po ukończeniu studiów byłem zatrudniony jako assistant professor wydziału wokalnego Conservatorio di Musica L. Cherubini we Florencji. Większość z moich uczniów z sukcesem przeszło egzaminy na wymarzone przez siebie studia, kilkoro z nich osiąga już sukcesy na scenach i estradach muzycznych w kraju i za granicą.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna w Krakowie, magister, 2015
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Joanna G. id: 48898

Joanna G.

Zadebiutowała na scenie muzycznej rolą Kim w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Gra w spektaklu " Catch Me If You Can" w roli Brendy w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Gościnnie występuje na kanale Studio Accantus.

5
120zł/60 min
Blake P. id: 25106

Blake P.

A Native English speaker from Australia with over ten years of teaching experience. Specialising in History, Geography, English and Music.

100zł/60 min
Justyna S. id: 53220

Justyna S.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Gdańsku, na wydziale Wokalno-Aktorskim. Moja przygoda z muzyką trwa już ponad 14 lat, dwa stopnie na fortepianie i wokalu. Nauczania podjęłam się zaraz po ukończeniu szkoły, więc mam doświadczenie w pracy z dziećmi i szukam podejścia do każdego indywidualnie.

100zł/60 min
Iryna B. id: 45973

Iryna B.

Doświadczona śpiewaczka estradowa i jazzowa z wyższym wykształceniem muzyczno-wokalnym i dużą praktyką w występach publicznych, a także w skutecznym nauczaniu śpiewu zarówno dzieci jak i dorosłych. Uczestniczka “The Voice of Ukraine”.

4.8
100zł/60 min
Adrianna B. id: 108779

Adrianna B.

Jestem absolwentką AM w Katowicach (licencjat, kierunek wokalno-aktorski) i UMFC Filii w Białymstoku (magister, kierunek śpiew solowy, specjalność pedagogika wokalna). Prowadzę lekcje indywidualne dla dzieci, nastolatków oraz dorosłych (nie ma górnej granicy wieku, osobiście pracowałam także z 70-latkami), a także grupowe (emisja głosu dla chóru).

120zł/60 min

;