Małgorzata G.
Jestem inżynierem materiałowym z AGH. Korepetycji z matematyki i chemii udzielam od 4 lat. Lubię kreatywne i praktyczne podejście do nauki.
Jestem inżynierem materiałowym z AGH. Korepetycji z matematyki i chemii udzielam od 4 lat. Lubię kreatywne i praktyczne podejście do nauki.
Z każdym uczniem pracuję nieco inaczej, ponieważ każdy jest inny :)
Zawsze staram się, aby na lekcji każdy czuł się swobodnie, zachęcam do zadawania pytań i posiadam swoje materiały. Uważam, że odpowiednia motywacja i systematyczność zawsze dają niesamowite efekty.
Jestem osobą otwartą i cierpliwą, a kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu pozwala mi na efektywnie pokazać moim uczniom, że matematyka czy chemia to nic strasznego, i może być nawet bardzo przyjemna.
Warunki prowadzenia lekcji są jak najbardziej do negocjacji, zapraszam serdecznie!
W tym miejscu wskazane są wolne godziny korepetytora na zajęcia z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem