Korepetycje - Nina K. id: 46071

Nina K.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Nazywam się Nina i chętnie pomogę ci opanować matematykę i francuski. Obecnie obrałam kierunek ścisły na Uniwersytecie Jagielloński.

Nina K. 4.8(opinie: 6)

Nazywam się Nina i chętnie pomogę ci opanować matematykę i francuski. Obecnie obrałam kierunek ścisły na Uniwersytecie Jagielloński.

Przedmioty

Matematyka

Język francuski

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Chcę, żeby matematyka przestała być nudnym i wymagającym przedmiotem, który zawsze sprawiał Ci trudność. Wręcz przeciwnie, na moich zajęciach chcę udowodnić, że matematykę da się lubić oraz z odrobiną pomocy i wsparcia odpowiedniej osoby, nawet najtrudniejsze problemy stają się proste i przejrzyste. W mojej pracy zawsze opieram się na indywidualnie dobranych metodach oraz pomocach naukowych, tak aby mój uczeń wyniósł, jak najwięcej dobrych i sprawdzonych praktyk matematycznych.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nasza współpraca może opierać się na podstawie wybranych przeze mnie elementów (podręcznik, ćwiczenia +dodatkowe materiały), ale również na indywidualnie wybranych pomocach w pracy z językiem.
Lekcje są ukierunkowane na każdą grupę wiekową.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kraków, Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki, Borek Fałęcki, Łukasińskiego
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Bonjour! :) Nazywam się Nina i chętnie pomogę ci opanować podstawy, jak i szlifować już zdobyte umiejętności w języku francuskim. Urodziłam się i ponad 5 lat mieszkałam we Francji, stąd komunikacja oraz poprawna dialektyka nie stanowią dla mnie problemu. Udzielam również pomocy w nieco innym zakresie, tzn. matematyki.

Korepetycji udzielam już od czterech lat - nauka młodych jak i trochę starszych adeptów języka francuskiego czy matematyki to dla mnie przyjemność ;). Obecnie studiuję kierunek całkowicie niezwiązany z językiem francuskim, tj. informatykę, ale francuski i możliwość jego nauki oraz zarażania kolejnych miłośników tym językiem jest dla mnie bardzo ważna.


Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, student, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

6 opinie o Nina K.

4.8/5

2

0

3

0

4

1

4+

0

5

0

5+

5

Agnieszka

5+

25.07.2023

Matematyka, Język francuski, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Nadal współpracujemy i powiem, że jest rewelacja. Pani ma dużo cierpliwości i dużo wiedzy. 5 z plusem.... więcej»
Karolina

4

09.06.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Pani Nina fajna korepetytorka.... więcej»
Katarzyna

5+

09.06.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Podobały się zajęcia, zawsze korepetytor dobrze jest przygotowana do zajęć, polecam!... więcej»
Maciej

5+

16.05.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Córka jest zadowolona ze współpracy z Panią Niną, lekcję są udane.... więcej»
Agnieszka

5+

26.04.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Córka jest bardzo zadowolona, zajęcia się odbywają. Tak, że pozytywne nauczanie. 5 z plusem.... więcej»
Iza

5+

21.04.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetna współpraca w bardzo miłej atmosferze. Wszystkie wątpliwości zawsze wyjaśniane, doskonałe przygotowanie ... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Karolina F. id: 46095

Karolina F.

Absolwentka Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Uniwersytetu w Orleanie. Mieszkam w Dallas, gdzie realizuję staż naukowy z biologii molekularnej.

60zł/60 min
Jakub T. id: 110667

Jakub T.

Obecnie jestem studentem AGH w Krakowie, gdzie studiuję Informatykę Techniczną. Uczę matematyki. Pomagam uczniom szkół podstawowych, jak i szkół średnich. Mam doświadczenie w nauce z uczniami klas 7/8 oraz maturzystami, zdającymi maturę z matematyki na poziomie podstawowym. Mogę Cię przygotować do egzaminu ósmoklasisty oraz matury.

70zł/60 min
Stanisław B. id: 110665

Stanisław B.

Mam na imię Stanisław i jestem pasjonatem chemii (w szczególności chemii fizycznej), fizyki i matematyki. Jestem olimpijczykiem z chemii (olchem) oraz studentem chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nauka jest tym czemu oddaje się w największym stopniu. Poza nauką uwielbiam psychologię oraz wędrówki górskie.

5
80zł/60 min
Patrycja G. id: 105882

Patrycja G.

Jestem studentką Biotechnologii na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Ukończyłam liceum na kierunku biologiczno-chemicznym. W związku z zainteresowaniem przedmiotami przyrodniczymi chętnie pomogę w przygotowaniu uczniów do lekcji, odrabianiu zadań domowych czy wytłumaczeniu trudnych dla zrozumienia tematów.

60zł/60 min
Małgorzata G. id: 111432

Małgorzata G.

Cześć! Mam na imię Gosia, mam 19 lat. Studiuję Informatykę i Ekonometrię na AGH. Z matury z matematyki uzyskałam 100% z podstawy, a z rozszerzenia 90%. Z przyjemnością pomogę Ci zrozumieć i polubić matematykę bo zapewniam, że nie jest ona wcale taka straszna :) Do uczniów podchodzę z cierpliwością i wyrozumiałością.

80zł/60 min