Korepetycje - Paweł S. id: 46294

Paweł S.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Udzielam pomocy w sesji poprawkowej studentom z zakresu matematyki i fizyki 1 roku studiów. Jestem studentem drugiego roku Politechniki Gdańskiej na kierunku Fizyka Techniczna. Pasjonuje mnie zgłębianie natury wszechrzeczy, a tym bardziej dzielnie się wiedzą.

Paweł S. 5.0(opinie: 3)

Udzielam pomocy w sesji poprawkowej studentom z zakresu matematyki i fizyki 1 roku studiów. Jestem studentem drugiego roku Politechniki Gdańskiej na kierunku Fizyka Techniczna. Pasjonuje mnie zgłębianie natury wszechrzeczy, a tym bardziej dzielnie się wiedzą.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Programowanie

Miejsce lekcji

U ucznia:

Brętowo

Lipnik, Niedźwiednik, Nowiec, Matemblewo, Obręb Leśny Matemblewo

Chełm

Orunia Górna, Cztery Pory Roku, Kolorowe, Moje Marzenie, Maćkowy

Jasień

Jasień I, Jasień Pólnicy, Kryształowe, Jasień Park, Lawendowe Wzgórza, Wróbla Staw

Matarnia

Firoga, Klukowo, Rębiechowo, Trzy Norty, Zajączkowo, Złota Karczma

Młyniska

Ostrów, Młode Miasto, Składy, Zielony Trójkąt

Orunia-Św. Wojciech-Lipce

Orunia, Oruńskie Przedmieście, Lipce, Św. Wojciech, Stare Szkoty, Niegowo

Osowa

Barniewice, Kukawka, Nowy, Świat, Osowa I, Owczarnia, Wysoka

Piecki-Migowo

A, B, C, D, E, F, G, Wyspa Piecewska, Królewskie Wzgórze, Migowskie Tarasy, Myśliwskie 1, 2, 3, 4, Morenowe Wzgórze, Nad Wodą, Słoneczniki, SMBJ Delfin, Trzy Dęby, Myśliwska Park, Widoki, Alfa Park, Klimaty, Słoneczna Morena

Przymorze Wielkie

nr 1, nr 2, nr 3, nr 4, Jelitkowski Dwór

Rudniki

Biały Dworek, Błonia, Gęsia Karczma, Kryzel, Miałki Szlak, Płonia Mała, Płonia Wielka, Reduta Płońska, Reduta Tylna, Sienna Grobla II

Siedlce

Dolina, Emaus, Krzyżowniki, Szkódka, Winniki, Ziemica

Śródmieście

Stare Miasto, Główne Miasto, Nowe Ogrody, Grodzisko, Stare Przedmieście, Biskupia Górka, Wyspa Spichrzów, Ołowianka, Długie Ogrody, Dolne Miasto, Sienna Grobla

Ujeścisko-Łostowice

Ujeścisko, Łostowice, Zakoniczyn, Zabornia

Wrzeszcz Dolny

Kolonia, Kuźniczki, Nowe Szkoty, Polenhof

Wrzeszcz Górny

Jaśkowa Dolina, Srebrzysko, Strzyża Dolna, Strzyża Górna, Święta Studzienka

Wyspa Sobieszewska

Górki Wschodnie, Komary, Orle, Przegalina, Sobieszewko, Sobieszewo, Sobieszewska Pastwa, Świbno, Wieniec

Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

Jelitkowo, Osiedle Tysiąclecia, Osiedle Wejhera, Żabianka

Sopot

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Zdawałem maturę z matematyki, fizyki oraz informatyki. Uzyskałem wyniki przekraczające 80%. Pierwszy rok studiów kończyłem ze średnią 4.75.

Brałem udział w kilku konkursach matematycznych, m. inn.: Wielkopolska SuperLiga Liceów oraz Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Wojskowej Akademii Technicznej.
A teraz... Chciałbym pomóc innym w osiąganiu takich sukcesów.

Ja sam przyjąłem inną technikę uczenia się - poprzez wyobraźnię i skojarzenia. Teraz chciałbym pokazać innym, że w każdym z nas tkwi ta twórcza moc. Wystarczy ją tylko odblokować a reszta... cóż, nie zrobi się sama. Wymagane jest jeszcze systematyczne rozwiązywanie zadań... Z moją pomocą zły sen ma szansę się skończyć.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub SMS
Jeśli nie odbiorę to na pewno oddzwonię.

WSTĘPNE INFORMACJE:
Zajęcia indywidualne prowadzone w języku polskim, dojeżdżam pod wskazany adres na terenie Gdańska (ewentualnie także na terenie Sopotu i Gdyni)
Preferuję nauczanie na poziomie szkoły średniej, nadrabianie zaległości [szczególnie po "nauce" zdalnej], pomoc w bieżących kwestiach, przygotowanie do matury poprawkowej lub matury w przyszłym roku.

Przez rok działalności współpracowałem na stałe z 10 uczennicami oraz uczniami z klas 8 podstawowa oraz 1 i 2 klasa szkoły średniej.

Wykształcenie:
Politechnika Gdańska, student, 2025
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Paweł S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Aneta

5+

16.03.2023

Fizyka, Szkoła średnia

5+

Bardzo pozytywna opinia. 5 z plusem.... więcej»
Kamila

5+

21.12.2022

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Przede wszystkim jest bardzo cierpliwy dobrze tłumaczy, jest doświadczoną osobą, niesamowity człowiek, który ma dobrą wiedzę o tym, co robi. Tylko pozytywne opinie, polecam jak najbardziej.... więcej»
Magdalena

5+

31.10.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Jestem bardzo zadowolona z pracy oraz osiąganych wyników w nauce syna.... więcej»

Podobne ankiety

Mikołaj S. id: 44418

Mikołaj S.

Absolwent Politechniki Krakowskiej udzieli korepetycji z fizyki! Sprawię, że fizyka zostanie Twoją pasją!

68-118zł/60 min
Zuzanna S. id: 50453

Zuzanna S.

Jestem studentką drugiego roku Politechniki Gdańskiej, jestem umysłem ścisłym więc matematyka to jeden z moich ulubionych przedmiotów!

5
70zł/60 min
Eryk F. id: 114010

Eryk F.

Studiuję aktualnie International Business na UG. Na mojej uczelni oraz w życiu prywatnym posługuję się językiem angielskim na co dzień. Interesuję się wypiekami, książkami i dużą ilością innych rzeczy :)

80zł/60 min
Elliot W. id: 52227

Elliot W.

Mam wykształcenie średnie techniczne jako technik informatyk. Pracowałem dla takich firm jak MOVO AB i Nordic Morning, gdzie wykorzystywałem swoje umiejętności i pasję do rozwiązywania problemów i tworzenia efektywnych rozwiązań technologicznych. Jestem zmotywowany i zaangażowany, aby nieustannie się rozwijać i ulepszać swoje umiejętności.

80zł/60 min
Agata C. id: 107457

Agata C.

Studentka studiów magisterskich na Politechnice Gdańskiej (Architektura). Korepetycji z matematyki udzielam już od kilku lat i bardzo lubię dzielić się wiedzą z tego przedmiotu.

70zł/60 min