Korepetycje - Roman S. id: 46645

Roman S.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Uwielbiam to czym się zajmuje. Wiem jak pomoc, żeby osoba, która chce się uczyć, mogła realizować swoje cele i marzenia. Lekcja dla dzieci i dorosłych trwa od 45-55 minut (do ustalenia) i odbywają się u mnie (Biskupia) lub u ucznia. Prowadzę lekcje po polsku, ukraińsku i angielsku. Opcjonalnie jest możliwość grania z akompaniatorem (fortepian).

Roman S. 5.0(opinie: 4)

Uwielbiam to czym się zajmuje. Wiem jak pomoc, żeby osoba, która chce się uczyć, mogła realizować swoje cele i marzenia. Lekcja dla dzieci i dorosłych trwa od 45-55 minut (do ustalenia) i odbywają się u mnie (Biskupia) lub u ucznia. Prowadzę lekcje po polsku, ukraińsku i angielsku. Opcjonalnie jest możliwość grania z akompaniatorem (fortepian).

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Świat należy do optymistów, pesymiści to tylko widzowie)
Każdy ma talent ! Tylko musi jego znaleźć w Sobie. Ja w tym pomagam, bo umiem I znam, w jaki sposób).

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica III Prądnik Czerwony

Olsza II, Prądnik Czerwony, Rakowice, Śliczna, Ugorek, Warszawskie (Dzielnica II), Wieczysta, Osiedle Gotyk

Dzielnica IV Prądnik Biały

Azory, Bronowice Wielkie, Górka Narodowa, Górka Narodowa Wschód, Górka Narodowa Zachód, Osiedle Krowodrza Górka, Osiedle Witkowice Nowe, Prądnik Biały, Tonie, Witkowice, Żabiniec

Dzielnica XIV Czyżyny

Czyżyny, Łęg, Osiedle 2 Pułku Lotniczego, Osiedle Akademickie, Osiedle Dywizjonu 303

U korepetytora:
Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto, Plac Biskupi
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

2018 – 2022 Concertmaster of Kunming International Philharmonic Symphony Orchestra (China)
Teacher in Kunming Professional College of the Arts.
2016 – Concertmaster of the International “Orchester fur die Frieden”, Switzerland.
2015 – Concertmaster of the baroque ensemble “A Cappella Leopolis”.
2013 – Concertmaster of the International Symphony “Johann Strauss Orchestra”, Ukraine-Austria.
2007 – 2018 Soloist and Concertmaster of second violins group in “Lviv Virtuosos”.
1997 – 2006 Concertmaster of second violins in “INSO” (International New Symphony Orchestra), Switzerland.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im.M.Lysenki we Lwowie (Ukraina), Specialista - solista, artysta orkiestrowy, 1998
Wiek:
46-55
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

4 opinie o Roman S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

4

Ewelina

5+

06.03.2024

Gra na skrzypcach, Kursy specjalistyczne

5+

Bardzo dobry nauczyciel. Profesjonalista gry i metodyki nauczania... więcej»
Arina

5+

26.01.2024

Gra na skrzypcach, Poziom podstawowy

5+

Korepetytor gry na skrzypcach to prawdziwy profesjonalista. Jego lekcje to nie tylko duża przyjemność, ale także cenna nauka. Zdecydowanie polecam dla tych, którzy szukają wysokiej jakości lekcji gry na skrzypcach.... więcej»
Oleg

5+

01.05.2023

Gra na skrzypcach, Dla początkujących

5+

Dzień dobry! Chciałbym się podzielić swoją opinią o współpracy z Romanem. Roman jest świetnym korepetytorem i bardzo utalentowanym zawodowym skrzypkiem. Jestem bardzo zadowolony z każdego aspektu naszych zajęć. Serdecznie polecam!... więcej»
Anna

5+

12.03.2023

Gra na skrzypcach, Dla początkujących

5+

Lekcja super miło i delikatnie. Polecam, choć mój wnuk nie podjął gry.... więcej»

Podobne ankiety

Beata T. id: 106073

Beata T.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Instrumentalnym. W 2020 roku ukończyłam również studia na Universitat fur Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. W nauce gry na skrzypcach posiadam wieloletnie doświadczenie. Udzielam również lekcji z zakresu gry na altówce oraz kształcenia słuchu.

100zł/60 min
Danuta B. id: 110766

Danuta B.

Oferuję indywidualne i kameralne lekcje gry na skrzypcach, połączone z nauką podstaw solfeżu i historii muzyki. Dla początkujących wdrażam podstawowe pojęcia związane z kompozycją, odtwórstwem muzycznym, zapoznaję z aktualnymi wydarzeniami kulturalnymi w Krakowie i umożliwiam uczestnictwo w renomowanych koncertach.

100zł/60 min
Aleksandra B. id: 107734

Aleksandra B.

Serdecznie zapraszam na lekcje skrzypiec zarówno w formie korepetycji jak i nauki od podstaw. Oferuję profesjonalne podejście oraz przyjemną atmosferę. Mile widziane osoby w każdym wieku, które chcą rozpocząć jak również poszerzyć swoje możliwości gry na instrumencie :)

100zł/60 min
Barbara C. id: 113472

Barbara C.

Zapraszam na lekcje skrzypiec, pianina, sztuki:) Jestem cierpliwą osobą, otwartą na wspólne muzykowanie oraz twórcze zajęcia z malarstwa i innych dziedzin plastycznych. Mam doświadczenie w pracy. W muzyce chętnie pomogę w nauce od podstaw oraz w ćwiczeniu. W plastyce chętnie wprowadzę w różne dziedziny twórcze. Zapraszam do współpracy! (:

100zł/60 min
Anastasiia S. id: 45136

Anastasiia S.

My name is Anastasiya and I am a violinist and pianist in 3rd generation. Now I am able to share my knowladge and expirience with others. Lectures are in English and Polish Nazywam się Anastasia i jestem skrzypaczką i pianistką w trzecim pokoleniu. Teraz mam możliwość dzielic się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. (Lectures in English)

5
100zł/60 min