Korepetycje - Konstancja S. id: 106990

Konstancja S.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

Doskonaliłam swoje umiejętności na warsztatach muzycznych z wybitnymi przedstawicielami polskiej wiolinistyki. Do wybitnych osiągnięć można zaliczyć 2 nagrodę na konkursie Danubia Talents we Wiedniu. Jestem laureatką 1 nagrody na konkursie Iscart w Szwajcarii.

Konstancja S. 5.0(opinie: 3)

Doskonaliłam swoje umiejętności na warsztatach muzycznych z wybitnymi przedstawicielami polskiej wiolinistyki. Do wybitnych osiągnięć można zaliczyć 2 nagrodę na konkursie Danubia Talents we Wiedniu. Jestem laureatką 1 nagrody na konkursie Iscart w Szwajcarii.

Przedmioty

Muzyka

Gra na skrzypcach

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Kraków, Dzielnica XIII Podgórze, Podgórze, Dąbrowskiego
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu na skrzypcach:)
Oraz na co dzień gram w orkiestrach, uczę w szkole i cały czas się kształcę.
Wykorzystuje metody Suzuki, Batti Strauss i Gordona.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna w Krakowie, magister, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Wideoprezentacja

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Konstancja S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

2

Iga

5+

14.02.2024

Muzyka, Dla początkujących

5+

Współpraca z Panią Konstancją przebiegła pomyślnie, jestem zadowolona, oceniam bardzo dobrze.... więcej»
Urszula

5+

25.01.2024

Gra na skrzypcach, Dla początkujących

5+

Pani Konstancja jest świetnym korepetytorem. Najwyższa ocena, 5 z plusem.... więcej»
Aleksandra

5

12.01.2024

Gra na skrzypcach, Dla dzieci

5

Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy z Panią.... więcej»

Podobne ankiety

Beata T. id: 106073

Beata T.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Instrumentalnym. W 2020 roku ukończyłam również studia na Universitat fur Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. W nauce gry na skrzypcach posiadam wieloletnie doświadczenie. Udzielam również lekcji z zakresu gry na altówce oraz kształcenia słuchu.

100zł/60 min
Roman S. id: 46645

Roman S.

Uwielbiam to czym się zajmuje. Wiem jak pomoc, żeby osoba, która chce się uczyć, mogła realizować swoje cele i marzenia. Lekcja dla dzieci i dorosłych trwa od 45-55 minut (do ustalenia) i odbywają się u mnie (Biskupia) lub u ucznia. Prowadzę lekcje po polsku, ukraińsku i angielsku. Opcjonalnie jest możliwość grania z akompaniatorem (fortepian).

5
120zł/60 min
Barbara C. id: 113472

Barbara C.

Zapraszam na lekcje skrzypiec, pianina, sztuki:) Jestem cierpliwą osobą, otwartą na wspólne muzykowanie oraz twórcze zajęcia z malarstwa i innych dziedzin plastycznych. Mam doświadczenie w pracy. W muzyce chętnie pomogę w nauce od podstaw oraz w ćwiczeniu. W plastyce chętnie wprowadzę w różne dziedziny twórcze. Zapraszam do współpracy! (:

100zł/60 min
Aleksandra B. id: 107734

Aleksandra B.

Serdecznie zapraszam na lekcje skrzypiec zarówno w formie korepetycji jak i nauki od podstaw. Oferuję profesjonalne podejście oraz przyjemną atmosferę. Mile widziane osoby w każdym wieku, które chcą rozpocząć jak również poszerzyć swoje możliwości gry na instrumencie :)

100zł/60 min
Szymon M. id: 51273

Szymon M.

Zapraszam uczniów szkół podstawowych oraz drugiego stopnia na korepetycje z kształcenia słuchu. Jestem absolwentem Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Krakowie, a obecnie studentem Akademii Muzycznej w Krakowie. Mam słuch absolutny, miałem świetne wyniki w szkole z kształcenia słuchu, które mogę zapewnić i Tobie! Zapraszam!

100zł/60 min