Korepetycje - Matylda G. id: 47503

Matylda G.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Jestem studentka 3 roku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Matylda G. 5.0(opinie: 3)

Jestem studentka 3 roku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu.

Przedmioty

Chemia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Korzystam z podręczników tj. Nowa Era oraz WSiP, a także z licznych zbiorów zadań i materiałów przygotowanych przeze mnie.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Wrocław, Fabryczna , Grabiszyn-Grabiszynek, Lubuska 82
Online:
Tak

O sobie:

Korepetycji udzielam od prawie 3 lat uczniom szkoły podstawowej. Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze, dostosowane do potrzeb i oczekiwań ucznia. Jestem cierpliwa i jednocześnie wymagająca. Podczas zajęć staram się, aby uczeń nie tylko przyswoił dany materiał, ale także nabrał chęci do nauki. Tłumacze zawsze do skutku. Po każdej lekcji uczeń dostaje zadanie domowe, aby utrwalać na bieżąco materiał.

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, student, 2026
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Matylda G.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Piotr

5+

16.03.2023

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Matylda jest rewelacyjna. Sympatyczna, ciepła Osoba, łatwo nawiązuje kontakt. Córka uwielbia z Nią pracować, a efekty jak na razie więcej niż pozytywne!... więcej»
Delfina

5+

02.03.2023

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Pani Matylda jest osobą przesympatyczną, bardzo komunikatywną, rzetelną, zawsze punktualną i świetnie przygotowaną na zajęcia. Jasno i zrozumiale tłumaczy zawiłości chemii, a co ważne, potrafi zmotywować do pracy nawet najbardziej opornego ucznia. Wystarczyło kilka spotkań, żeby córka poprawiła stopnie i pewniej poczuła się na lekcjach. Serdecznie polecam!... więcej»
Marek

5+

01.11.2022

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Rewelacja, córka zadowolona, widać postępy. Super!... więcej»

Podobne ankiety

Wiktoria N. id: 105330

Wiktoria N.

Zapraszam na indywidualne zajęcia online. Jestem zeszłoroczną maturzystką, która ukończyła klasę biolchem z bardzo dobrymi wynikami. Nauka chemii zawsze sprawiała mi przyjemność wiec chciałabym zarazić nią innych. Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej lub średniej to zapraszam na lekcje.

60zł/60 min
Jakub S. id: 40401

Jakub S.

2 rok farmacji we Wrocławiu. Pasjonat gry na instrumentach, 9-letni staż w harcerstwie.

5
70zł/60 min
Matylda Ś. id: 52281

Matylda Ś.

Jestem studentką 4 roku Farmacji we Wrocławiu. Od najmłodszych lat pasjonowałam się przyrodą i sztuką. W gimnazjum zostałam laureatką konkursu przedmiotowego z biologii. Ukończyłam klasę biologiczno-chemiczną, a w trakcie nauki w liceum brałam udział w wielu konkursach i projektach związanych z biologią oraz ekologią.

60zł/60 min
Kamila M. id: 30796

Kamila M.

Moją pasją są biologia i chemia, a także inne przedmioty ścisłe. Pragnę pokazywać swoim uczniom, że nauka wcale nie musi być nudna!

60zł/60 min
Damian M. id: 108762

Damian M.

Jestem studentem kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Zestawy zadań z chemii i opracowania teoretyczne, którymi dysponuję pozwoliły mi uzyskać wynik 93% z egzaminu maturalnego. Chcę teraz pomóc innym w przygotowaniu do tego egzaminu i sprawić, by nauka chemii była prosta, a nawet przyjemna.

60zł/60 min

;