Korepetycje - Dominika M. id: 47740

Dominika M.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Nazywam się Dominika, jestem archeologiem specjalizującym się w sztuce, także doktorantką i pracownikiem naukowym w Polskiej Akademii Nauk.

Dominika M.

Nazywam się Dominika, jestem archeologiem specjalizującym się w sztuce, także doktorantką i pracownikiem naukowym w Polskiej Akademii Nauk.

Przedmioty

Historia sztuki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Holistyczny kurs wiedzy o sztuce.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Olszynka Grochowska, Saska Kępa

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Południowe, Ujazdów

U korepetytora:
Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Wandy
Online:
Tak

O sobie:

Ukończyłam archeologię na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją sztuki starożytnego Bliskiego Wschodu. Jestem pracownikiem naukowym w Polskiej Akademii Nauk, gdzie robię swój doktorat dotyczący sztuki wschodniego wybrzeża Półwyspu Arabskiego w III i II tys. p.n.e. Jestem autorką publikacji naukowych dotyczących starożytnej sztuki i rzemiosła. Mam doświadczenie dydaktyczne i solidną podstawę metodologiczną. Proponuję holistyczny kurs o sztuce — opracowałam całościowe zrozumienie tematu na podstawie procesy społeczno-kulturowe i tło historyczne. Udzielam lekcji z historii sztuki, przygotowuję do olimpiady i do matury. Sztuka to moja pasja, którą kocham zarażać innych! Do zobaczenia!

Wykształcenie:
Uniwersytet Warszawski, magister, 2016
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Blake P. id: 25106

Blake P.

A Native English speaker from Australia with over ten years of teaching experience. Specialising in History, Geography, English and Music.

100zł/60 min
Marta K. id: 37577

Marta K.

Magister historii sztuki, grafik, malarz i rzeźbiarz. Jestem zakochana w rzemiośle artystycznym designie oraz malarstwie surrealistycznym.

80zł/60 min
Agnieszka B. id: 43564

Agnieszka B.

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim, jak również studia doktoranckie na tej uczelni.

4.9
80zł/60 min
Anna W. id: 50095

Anna W.

Udzielam lekcji z historii sztuki, kultury i kina. Pomogę przygotować się do olimpiady, egzaminów maturalnych oraz na uczelniach wyższych.

5
120zł/60 min

;