Korepetycje - Joanna W. id: 47892

Joanna W.

120 zł/60 min
120 zł/60 min

Mam 26-letnie doświadczenie w nauczaniu GRY NA FORTEPIANIE I AKORDEONIE w szkołach muzycznych, ogniskach, domach kultury oraz prywatnie.

Joanna W. 5.0(opinie: 2)

Mam 26-letnie doświadczenie w nauczaniu GRY NA FORTEPIANIE I AKORDEONIE w szkołach muzycznych, ogniskach, domach kultury oraz prywatnie.

Przedmioty

Gra na fortepianie

Gra na akordeonie

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Realizuję program szkoły muzycznej/ogniska muzycznego, jednak w znacznej mierze w oparciu o znane utwory, wersje uproszczone utworów klasycznych i rozrywkowych. Gdy uczeń opanuje podstawy wspólnie wybieramy utwory.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Realizuję program szkoły muzycznej/ogniska muzycznego, jednak w znacznej mierze w oparciu o znane utwory, wersje uproszczone utworów klasycznych i rozrywkowych. Gdy uczeń opanuje podstawy wspólnie wybieramy utwory. Uczę gry na akordeonie klawiszowym oraz guzikowym. W domu posiadam do dyspozycji uczniów akordeon klawiszowy 120 basów.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Mam 26-letnie doświadczenie w nauczaniu GRY NA FORTEPIANIE oraz AKORDEONIE- dzieci w wieku od 3 lat, młodzieży i dorosłych (najstarszy uczeń miał 92 lata;)). Ukończyłam Akademię Muzyczną w Łodzi. Zajęcia prowadzę online z Hiszpanii. Możliwe lekcje w języku angielskim oraz hiszpańskim. Okazjonalnie możliwe lekcje w Warszawie.

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, , 2005
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Joanna W.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Julita

5+

29.03.2023

Gra na fortepianie, Dla dzieci

5+

Pani Joanna jest fantastyczna. Polecam każdemu! Z niesamowitym podejściem do córki. Pani Joanna jest tak fantastyczna, że córka jeździ do niej z drugiego końca Warszawy. Więc naprawdę stoi godzinę w korku. Natomiast córka Panią Joannę tak uwielbia, że nawet, jak zaproponowałam, żeby kupić instrument do domu, to córka powiedziała, że absolutnie nie ma takiej opcji, bo ona chcę tylko do Pani Joanny jeździć. Tak, że, jakby mogłam podkreślić jednym słowem,- to po prostu fantastyczna.... więcej»
Joanna

5+

26.01.2023

Gra na fortepianie, Dla dzieci

5+

Mamy bardzo pozytywne wrażenie od współpracy z korepetytorem. Pani Joanna bardzo mila, kompetentna, ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziękuję portalu Buki na pomoc w znalezieniu takiego świetnego nauczyciela.... więcej»

Podobne ankiety

Aleksandra K. id: 37938

Aleksandra K.

Mam kilkuletnie doświadczenie w uczenie dziecię oraz osoby dorosłe. W szkołach uczę od trzech lat. Aktualnie prowadzę klasę uczniów w dwóch szkołach oraz prywatnie. Muzyka zawsze była duża częścią mojego życia, dlatego chciałabym przekazać ta pasje innym.

5
140zł/60 min
Idalia Roberta K. id: 8449

Idalia Roberta K.

Nauczam zarówno w dziedzinie muzyki jak i tańca. W swojej pracy podkreślam wzajemne oddziaływanie sztuk, holistyczne podejście do człowieka.

5
120zł/60 min
Janina W. id: 32330

Janina W.

Jestem pozytywną i bardzo otwartą osobą, która się całkiem angażuje w proces nauki i szuka ciekawe rozwiązania jakichkolwiek trudności.

5
140zł/60 min
Helena G. id: 52229

Helena G.

Muzyka była ze mną od samego dzieciństwa. Dźwięki w mojej głowie bzmiały nieprzerwanie i dlatego próbowałam je zagrać na pianinie, a potem zapisać melodie na pięciolinii. Uczyć innych, to przede wszystkim dla mnie sposób podzielić się miłością do muzyki z innymi. Miłości do dźwięków, które mogą leczyć duszę oraz inspirować na twórczość.

5
90zł/60 min
Joanna G. id: 48898

Joanna G.

Zadebiutowała na scenie muzycznej rolą Kim w musicalu „Miss Saigon” w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Gra w spektaklu " Catch Me If You Can" w roli Brendy w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Gościnnie występuje na kanale Studio Accantus.

5
120zł/60 min