Korepetycje - Artur A. id: 49290

Artur A.

40 zł/60 min
40 zł/60 min

Jestem studentem II roku medycyny. Udzielam korepetycji z chemii i biologii.

Artur A. 5.0(opinie: 1)

Jestem studentem II roku medycyny. Udzielam korepetycji z chemii i biologii.

Przedmioty

Chemia

Biologia

Miejsce lekcji

U ucznia:

Fabryczna

Gajowice, Gądów-Popowice Południowe, Grabiszyn-Grabiszynek, Kuźniki, Leśnica, Maślice, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Oporów, Pilczyce-Kozanów-Popowice Północne, Pracze Odrzańskie, Żerniki

Krzyki

Bieńkowice, Borek, Brochów, Gaj, Huby, Klecina, Krzyki-Partynice, Księże, Osiedle Powstańców Śląskich, Tarnogaj, Wojszyce (Ołtaszyn), Jagodno, Przedmieście Oławskie

Psie Pole

Karłowice-Różanka, Kleczków, Kowale, Lipa Piotrowska, Osobowice-Rędzin, Pawłowice, Polanowice-Poświętne-Ligota, Psie Pole Zawidawie, Sołtysowice, Swojczyce-Strachocin-Wojnów, Świniary, Widawa

Stare Miasto

Przedmieście Świdnickie, Stare Miasto I, Szczepin

Śródmieście

Biskupin-Sępolno-Dąbie-Bartoszowice, Nadodrze, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze-Zalesie-Szczytniki

U korepetytora:
Wrocław, Śródmieście , Zacisze-Zalesie-Szczytniki, Wojciecha Brudzewa
Online:
Tak

O sobie:

Jestem studentem II roku medycyny. Maturę z biologi napisałem na 82% a chemii na 80%. Korepetycje mogę udzielać na żywo i online. Mogę dostosować się do preferowanych godzin. Zajęcia będą trwały od 1 do 2 godzin. Mogę przygotowywać do egzaminu maturalnego lub egzaminu 8-klasisty.

Wykształcenie:
Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, student,
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Angelika

5+

26.04.2023

Chemia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5+

Super. Najwyższa ocena. ... więcej»

Podobne ankiety

Anna B. id: 52101

Anna B.

Hej, jestem studentką Politechniki Wrocławskiej na kierunki Biotechnologia. Chętnie nauczę Cię, Twoją pociechę, wybranego przedmiotu. W ofercie matematyka, chemia, język angielski i polski.

40zł/60 min
Emilia S. id: 107451

Emilia S.

Dzień dobry, mam na imię Emilia i od dziecka interesowałam się biologią oraz naukami około biologicznymi. Uważam, że świat biologii jest niezwykle ciekawy, a odkrywanie go na kolejnych etapach edukacji jest niezwykle fascynujące. Na co dzień pracuję, tańczę i jestem "mamą" królika miniaturowego imieniem Grażyna.

40zł/60 min
Estanis R. id: 50836

Estanis R.

I'm Estanis, Erasmus student in Wroclaw in the last course of the Chemistry degree. I'm from Spain and I can speak fluent english.

5
60zł/60 min
Filip B. id: 109449

Filip B.

Jestem studentem II roku Politechniki Wrocławskiej na kierunku Chemia i analityka przemysłowa, kontynuuję naukę przerwaną na Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie studiowałem w charakterze kandydata na żołnierza zawodowego.

50zł/60 min
Karolina W. id: 38870

Karolina W.

Absolwentka Chemii na Uniwersytecie Wrocławskim. Chętnie pomogę w wyjaśnieniu niejasności związanych z chemią na poziomie szkoły podstawowej.

5
60zł/60 min

;