Korepetycje - Adam R. id: 50217

Adam R.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Rekrutacja na nowy rok szkolny/akademicki 2023/2024 otwarta. Pomagam w przygotowaniu uczniów na wszelakich poziomach nauczania, od wczesnych klas podstawowych, aż po materiał ze studiów. Z łatwością umiem dogadać się z młodzieżą, w zeszłym roku 100% uczniów było zadowolonych z zajęć. Zapraszam serdecznie!

Adam R. 5.0(opinie: 12)

Rekrutacja na nowy rok szkolny/akademicki 2023/2024 otwarta. Pomagam w przygotowaniu uczniów na wszelakich poziomach nauczania, od wczesnych klas podstawowych, aż po materiał ze studiów. Z łatwością umiem dogadać się z młodzieżą, w zeszłym roku 100% uczniów było zadowolonych z zajęć. Zapraszam serdecznie!

Przedmioty

Matematyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań:

Antoninek-Zieliniec-Kobylepole, Chartowo, Fabianowo-Kotowo, Główna, Głuszyna, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jana III Sobieskiego i Marysieńki, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald, Strzeszyn, Szczepankowo-Spławie-Krzesinki, Świerczewo, Św. Łazarz, Umultowo, Warszawskie-Pomet-Maltańskie, Wilda, Winiary, Wola, Zielony Dębiec, Żegrze

U korepetytora:
Poznań, Świerczewo, Czechosłowacka
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem absolwentem kierunku Teleinformatyka na Politechnice Poznańskiej. Kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zdobywałem w trakcie spotkań indywidualnych oraz online podczas toku studiów. Prowadzenie zajęć sprawia mi ogromną przyjemność oraz satysfakcje wynikającą z pogłębiania wiedzy uczniów. Metody nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i poziomu ucznia, które gwarantują lepsze pojęcie istoty przedmiotu. Uważam, że matematykę należy zrozumieć, a nie wykuć i nie powinno jej się bać.

TOK NAUCZANIA:

Zajęcia prowadzone są indywidualnie stacjonarnie u ucznia lub u mnie w mieszkaniu oraz online(najczęściej: Discord, Microsoft Teams,Google Classroom czy Skype). Na każde spotkanie przewiduje 1,5h.
Każda lekcja, zaczynać się będzie od przypomnienia zagadnień które poruszyliśmy na poprzedniej lekcji oraz zagadnień związanych z zajęciami aktualnymi. Ma to na celu odświeżenie wiedzy ucznia, dzięki czemu uczeń będzie lepiej przygotowany do robienia zadań praktycznych.

Następnie przejdziemy do rozwiązywania wcześniej wyselekcjonowanych zadań ze zbiorów zadań oraz arkuszy z matur: próbnych, czerwcowych oraz poprawkowych.

Nie jestem zwolennikiem dawania zadań domowych uczniom, po naszych zajęciach. Aczkolwiek, jeżeli widzę, iż uczeń chce/wymaga dalszej pracy nad materiałem, który został opracowany, jestem skłonny stworzyć na życzenie zadania oraz rozwiązania do nich, aby uczeń mógł na spokojnie jeszcze raz wrócić do nich w domu. Dla swoich podopiecznych zawsze jestem w kontakcie na Messengerze, gdzie uczeń w każdej chwili może napisać do mnie z problemem jaki się pojawił w trakcie rozwiązywania zadań.

Przy wyborze dojazdu do ucznia dodatkowa opłata w postaci 20 zł. Serdecznie zapraszam zainteresowanych.

Wykształcenie:
Politechnika Poznańska, inżynier, 2023
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

12 opinie o Adam R.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

3

5+

9

Monika

5

30.01.2024

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5

Byliśmy bardzo zadowoleni z Pana Adama. Bardzo miły, sympatyczny. Super podejście do syna. Nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Justyna

5+

15.12.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Jesteśmy bardzo zadowolone ze współpracy, dzięki zajęciom z Panem Adamem widać duże postępy w nauce syna. Naprawdę świetny korepetytor, z bardzo fajnym podejściem do ucznia. ... więcej»
Iwona

5+

18.05.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pan Adam bardzo dobry korepetytor, bardzo rzeczowy, rzetelny, godny polecenia. Jesteśmy zadowoleni z korepetycji. ... więcej»
Asia

5+

02.05.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Opinia bardzo dobra. 5 z plusem.... więcej»
Manuela

5

24.04.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5

Jesteśmy zadowoleni ze współpracy. Pan Adam bardzo skutecznie pomaga córce w nadrabianiu zaległości z matematyki, córka jest zadowolona z korepetycji. ... więcej»
Hanna

5+

10.04.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Pan Adam niezwykle rzetelnie podchodzi do prowadzonych zajęć! Potrafił dotrzeć do mojego syna i sprawić, że chętnie nadrabia zaległości. Po zakończonych spotkaniach zawsze szczegółowo zdaje relację z ich przebiegu. Syn poprawił oceny i widać, że pan Adam ma nie tylko dużą wiedzę, ale także doskonałe podejście do ucznia. Jesteśmy wdzięczni za czas i wiedzę, którą się dzieli. Szczerze polecam takiego korepetytora!... więcej»
Iza

5

13.03.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5

Zajęcia z korepetytorem mamy od kilku tygodni z przerwą w zimowe ferie. Początkowo córka była sceptycznie nastawiona do p. Adama, ponieważ obawiała się, że student, który materiał licealny miał już kilka lat temu, nie będzie potrafił Jej wytłumaczyć zadań. Okazało się jednak, że bardzo szybko znaleźli wspólny język, córka jest zadowolona. Dodatkowo Pan Adam oprócz materiału 3 klasy liceum wdraża zadania z przygotowania do matury. W razie potrzeby jest do dyspozycji on-line.... więcej»
Lucyna

5+

18.02.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Pracę pana Adama z uczniem jak i kontakt oceniam celująco. Korepetytor podchodzi do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem, przekazuje wiedzę ze zrozumieniem dla ucznia ,co daje rezultat w lepszych ocenach z matematyki. Polecam serdecznie , odpowiedzialny korepetytor.... więcej»
Agnieszka

5+

13.01.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Adam ma bardzo dobry kontakt z synem, jest uprzejmy i serdeczny. Pełen profesjonalizm, efekty były widoczne już po pierwszych zajęciach. Polecam, naprawdę warto.... więcej»
Joanna

5+

08.01.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Polecam. Spokojny, uprzejmy, zawsze przygotowany i konsekwentny.... więcej»
Mirona

5+

06.01.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Dyspozycyjny, szczery i dokładnie pracuje z dzieckiem... więcej»
Kacper

5+

27.12.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Adam jest osobą działającą z czystej pasji. Lekcje z nim są dokładnie przemyślane i dokładnie przygotowane, wkłada całe swoje serce, aby przygotować ucznia z pełnym profesjonalizmem. Ponadto jest to osoba miła i serdeczna, mogę go polecić z całego serca. Nic dodać, nic ująć- 5 gwiazdek... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Michał L. id: 20903

Michał L.

Witam, mam na imię Michał i jestem korepetytorem wyznającym zasadę personalnego i rzetelnego podejście do potrzeb ucznia.

5
90zł/60 min
Jakub H. id: 38358

Jakub H.

Student Informatyki na Politechnice Poznańskiej

4.8
90zł/60 min
Emilia P. id: 31312

Emilia P.

Cześć, przychodzę do Was z pomocą w tych ciężkich dla wszystkich czasach. Sprawmy by obowiązek stał się pożyteczną przyjemnością.

4.3
100zł/60 min
Karolina J. id: 37889

Karolina J.

Korepetycje z Chemii u Doktor Nauk Chemicznych

5
120zł/60 min
Rozalia P. id: 42163

Rozalia P.

Jestem zapaloną miłośniczką nauki języków i podróżowania. Spędziłam ostatnie pół roku na Erasmusie we Włoszech i dzięki temu poznałam nową kulturę od środka, nauczyłam się jak współpracować z najróżniejszymi ludźmi i jestem gotowa na kolejne wyzwania :)

5
80zł/60 min