Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Barbara M. id:9213

Barbara M.

70za 60 min

Barbara M.

«Od 12 lat udzielam korepetycji z języków: francuskiego i włoskiego online lub na miejscu w Toruniu.»

3 uczni(ów) w BUKI

Przedmioty

Język francuski

Język włoski

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Korzystam z różnorodnych materiałów: podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz zasobów internetowych, starając się by moje lekcje były ciekawe i rozwijające.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

u.Podchorążych 9/30, Toruń

Lekcje online:

tak

O sobie

Moje doświadczenia:
Od 12 lat pracuję jako korepetytor języków francuskiego i włoskiego. Jestem doktorem języków romańskich. Swój warsztat językowy doskonaliłam przez wiele lat jako tłumacz i nauczyciel w firmie handlowej, szkole językowej,  w mojej firmie, oraz innych instytucjach. Odbyłam liczne staże językowe we Francji, Belgii, Szwajcarii oraz we Włoszech. Mam też ciągły kontakt z „żywym” językiem ze względu na licznych zagranicznych znajomych z Francji  jak i Włoch.

Metody pracy:
Prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży, i dorosłych. Przede wszystkim indywidualnie podchodzę do każdego ucznia. Przebieg zajęć dostosowuję do jego potrzeb i celu nauki. Jestem otwarta i staram się znaleźć wspólne pole działania z uczniem.

Moich uczniów przygotowuję między innymi do różnych egzaminów, np: konkursów, matury jak i certyfikatów z języka francuskiego (DELF) i włoskiego (CELI) na wszystkich poziomach zaawansowania. Zgłaszają sie do mnie Ci, którzy chcą się nauczyć języka, bo jest on ich pasją lub dlatego,że wyjeżdzają za granicę.

Korzystam z różnorodnych materiałów: podręczników, zeszytów ćwiczeń oraz zasobów internetowych, starając się by moje lekcje były ciekawe i rozwijające.

Miejsce pracy:
Korepetycje prowadzę u siebie w domu lub online (odległość nie ma znaczenia).

W celu kontaktu:
Jeśli Państwo chcielibyście zapoznać się z dalszymi informacjami, zapraszam.

Ceny:
60 min - 75 zł
45 min - 65 zł
Stałym uczniom oferuję zniżki.

Wykształcenie:

FRANCUSKI,WŁOSKI, doktor

Doświadczenie:

ponad 10 lat

opinie

2 opinie o Barbara M.

5/5

5+

1

5

1

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Nina

5+

28.07.2022

Język francuski, Dla dzieci

5+

Jestem zadowolona ze współpracy z Panią Barbarą wszystko było na najwyższym poziomie.

Julita

5

07.04.2022

Język francuski, Konwersacje

5

Do Pani Barbary trafiliśmy z polecenia. Współpraca od początku układa się bardzo dobrze. Zajęcia są zdalne lub stacjonarne, w zależności od potrzeb i możliwości. Moje córki są bardzo zadowolone z zajęć i zawsze z wielką ochotą w nich uczestniczą. Zrobiły już spore postępy, a co najważniejsze każda w swoim tempie, stosownym do wieku i możliwości poznaje język francuski.