Korepetytor Języka tureckiego – Władysław C.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski (2012)

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2012

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

KonwersacjeJęzyk w biznesieGramatykaDla początkującychDla dzieci

O sobie:

Władysław Chilmon urodzony 8 października 1986 roku Tłumacz języka tureckiego oraz angielskiego, trener, a także negocjator międzykulturowy. Studia magisterskie ukończył w 2012 roku w Zakładzie Turkologii i Ludów Azji Centralnej na Uniwersytecie Warszawskim. na Tłumacz języka tureckiego, który od młodzieńczych lat interesuje się kulturoznawstwem, religioznawstwem oraz stosunkami międzykulturowymi.

Jako doświadczony tłumacz języka tureckiego, trener, koordynator, konsultant, komentator i lektor współpracuje wykonywał zlecenia dla wielu znanych firm, organizacji i instytucji, m.in. dla Biura Pomocy Technicznej i Wymiany Informacji UE (TAIEX), firm Modaer Tekstil, Confex-Product i Saint Gobain, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, Instytutu im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu oraz Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy. Ponadto jako Turecki tłumacz, który współpracował z wieloma mediami, w tym z telewizją Polsat i stacją TVP2.

Krótka informacja o korepetytorze

Władysław C. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język turecki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Konwersacje
  • Język w biznesie
  • Gramatyka
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 60 Zł/god.