Korepetytor Matematyki, Fizyki – Rafał B.

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska (2017)

Poziom:

inżynier

Rok ukończenia:

2017

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

* Zapewniam własne materiały edukacyjne, w tym również materiały które sam przygotowuję.
* Każdy mój uczeń może zwracać się do mnie również poza zajęciami, np. wysyłając mi zadania z którymi ma problem, zawsze pomogę!
* Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia, starając się wykorzystać jego mocne strony oraz dostosowując przykłady oraz treści zadań do zainteresowań ucznia.
* Skuteczność potwierdzają wyniki moich uczniów! Od początku prowadzenia zajęć, wszyscy moi uczniowie osiągnęli swoje cele a często je przekraczali!

Na zajęciach ze mną nadrobisz wszelkie zaległości, przygotujesz się do testów, poprawisz oceny oraz zrozumiesz zagadnienia które do tej pory sprawiały Ci trudność.
Przedmioty ścisłe takie jak matematyka czy fizyka różnią się od innych szkolnych przedmiotów tym, że nie da się ich nauczyć na pamięć. Właśnie dlatego sprawiają uczniom tak wiele problemów. Prowadząc zajęcia skupiam się na takim wyjaśnieniu materiału, aby uczeń zrozumiał dane zagadnienie a następnie był w stanie samodzielnie rozwiązywać różne zadania, a nie tylko potrafił rozwiązać jeden typ zadań według stałego schematu.
Dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu w udzielaniu korepetycji, doskonale wiem, że większość kłopotów z przedmiotami ścisłymi na obecnym etapie edukacji spowodowana jest nieprzyswojeniem materiału z wcześniejszych lat, dlatego moim priorytetem jest nadrobienie zaległości. W wielu przypadkach samo uzupełnienie braków sprawia, że uczeń zaczyna czerpać korzyści nie tylko z indywidualnych zajęć ze mną, ale także znacznie więcej rozumie oraz zapamiętuje z zajęć prowadzonych w szkole gdyż posiada podstawy do zrozumienia nowych zagadnień.


O mnie:
Korepetycjami zajmuję się już kilka lat, w międzyczasie zdobyłem tytuł inżyniera lotnictwa i kosmonautyki. Jestem pasjonatem lotnictwa i aktywnie działam w tej dziedzinie, dlatego często podaję moim uczniom do rozwiązania zadania związane z tą tematyką oraz powiązane z zainteresowaniami czy pasją ucznia. W ten sposób dostarczam im ciekawej wiedzy, rozbudzając ciekawość oraz pokazując matematykę i fizykę w naszym życie. Zajęcia stają się dużo ciekawsze, gdy widzimy gdzie potrzebna jest właśnie zdobyta przez nas wiedza oraz jak ją zastosować.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Krótka informacja o korepetytorze

Rafał B. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Fizyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, stawka – 100 Zł/god.

Podobne ankiety Warszawa