Korepetycje - Szymon J. id: 32129

Szymon J.

240 zł/60 min
240 zł/60 min

Hej, nazywam się Szymon i studiuję na III roku na SGH. Matematyka to moja pasja, którą z chęcią podzielę się z Tobą. For English check the description

Szymon J. 4.9(opinie: 31)

Hej, nazywam się Szymon i studiuję na III roku na SGH. Matematyka to moja pasja, którą z chęcią podzielę się z Tobą. For English check the description

Przedmioty

Matematyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Podczas korepetycji przybliżam zagadnienia teoretyczne, a następnie pomagam w rozwiązywaniu przykładowych zadań egzaminacyjnych lub testowych z omawianego tematu. Przykładam szczególną uwagę na pełne zrozumienie przerabianego materiału oraz poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania zadań

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Wola, Młynów, Radziwie
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

[English below]

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkół średnich chcącym dostać się na studia zarówno w Polsce jak i za granicą.

Parę słów o mnie, obecnie jestem studentem Szkoły Głównej Handlowej. Ukończyłem XIII LO w Szczecinie, uczestniczyłem w olimpiadzie matematycznej, a swoją maturę zarówno podstawową jak i rozszerzoną zdałem na 98%.

Udzielam korepetycji przygotowujących do zdawania matury podstawowej, rozszerzonej oraz takich testów jak SAT general, SAT subject test math 1 czy 2. Po wcześniejszej konsultacji jestem również gotowy pomóc w przygotowaniach do innych zbliżonych programowo testów. Znam najpopularniejsze i powtarzające się od lat schematy zadań maturalnych co niewątpliwie ułatwi uzyskanie wymarzonego wyniku z egzaminu dojrzałości. Ponadto posiadam praktyczną wiedzę niezbędną do odwoływania się od wyników z egzaminu maturalnego.

Podczas korepetycji przybliżam zagadnienia teoretyczne, a następnie pomagam w rozwiązywaniu przykładowych zadań egzaminacyjnych lub testowych z omawianego tematu. Przykładam szczególną uwagę na pełne zrozumienie przerabianego materiału oraz poznanie najskuteczniejszych metod rozwiązywania zadań.

Ponadto korzystam z takich narzędzi jak tablet graficzny, wideorozmowy czy interaktywna tablica online, dzięki którym nauka online jest tak bardzo wygodna jak to jest możliwe.

[English version]

I provide homework and study help for students who want to study both in Poland or abroad.

About me, I am currently a student at the Warsaw School of Economics. I graduated from High School No. 13 in Szczecin, participated in the Mathematical Olympiad, and passed my basic and extended mathematics exams at 98%.

I provide homework and study help that addresses gaps in knowledge. As these gaps close, students understand the material better, boost homework confidence, and raise their assignment grades. With this help, instead of seeing homework as a burden, students begin to see it as a welcome challenge and an opportunity for further learning.

I help prepare for the basic and extended math exams and other standardized tests such as SAT general and SAT subject test math 1 or 2. After prior consultation, I can help prepare for different tests with a similar curriculum. I know the most popular and repeated for years matura exam patterns, which will undoubtedly make it easier to get the dream score in the secondary school exit examination. In addition, I have the practical knowledge necessary to appeal against the results of the matriculation examination.

During tutoring, I introduce theoretical issues and then help in solving sample exams or test tasks on the topic. I pay particular attention to fully understanding the processed material and learning the most effective problem-solving methods.

Furthermore, I utilize such tools as a graphic tablet, a video-communication service, and an interactive online whiteboard, which make online learning as convenient as possible.

Wykształcenie:
Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, student, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

31 opinie o Szymon J.

4.9/5

2

1

3

0

4

1

4+

1

5

10

5+

18

Mariusz

5

08.07.2023

Matematyka, Kursy uniwersyteckie

5

Jestem zadowolony z naszej współpracy z panem Szymonem.... więcej»
Mariusz

5+

05.07.2023

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy korepetytora. Dzięki pomocy Pana Szymona mój syn osiągnął wysoki wynik z egzaminu oraz poprawił swoje ogólne umiejętności matematyczne. Bardzo profesjonalne podejście, świetna atmosfera, umiejętność wyjaśnienia zagadnień, które stanowiły problem. Polecamy i pozdrawiamy serdecznie... więcej»
Marek

5+

23.06.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetne przygotowanie do lekcji, fajna atmosfera na zajęciach. Bardzo polecam!... więcej»
Kacper

5

07.06.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Dobry korepetytor.... więcej»
Robert

5+

25.05.2023

Matematyka, Kursy uniwersyteckie, Studia zagraniczne

5+

Opinia rewelacyjna! Pan Szymon punktualny, bardzo sumienny, dokładny i widoczne są super efekty. 5 z plusem.... więcej»
Malgosia

5+

24.05.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Zajęcia podobały się, konkretny , córka jest zadowolona!... więcej»
Alan Waluda

2

05.05.2023

Matematyka, Kursy uniwersyteckie

2

Cena nieproporcjonalna do jakości zajęć, korepetytor nieprzygotowany do zajęć pierwsze 20-30 min cisza i sprawdzanie co dziś robimy. Mam poczucie straconych pieniędzy, bo godzina powinna kosztować 50 zł nie 120 zł. Najchętniej ubiegałbym się o zwrócenie środków... więcej»

Odpowiedź:

Drogi Alanie, dziękuję za opinię, którą szanuję, ale chciałbym ją uzupełnić o swoją perspektywę. W związku z limitem znaków pełną odpowiedź zamieszczam pod tym linkiem bit.ly/OdpowiedzAlan Przeprowadziliśmy 8 zajęć. Pytany po pierwszych i 4. zajęciach o informację zwrotną na temat zajęć nie wyraziłeś żadnych uwag. Specyfika korepetycji z matematyki akademickiej bazuje na wcześniejszym zapoznaniu się z wymaganym materiałem. Materiał na pierwsze 6. spotkań został przesłany przed rozpoczęciem współpracy oraz był dosyłany na bieżąco. Materiał na 7. zajęcia otrzymałem na 13 minut przed rozpoczęciem zajęć co uniemożliwiło przygotowanie się do zajęć. Z tematu przerabianego na 7. zajęciach nie przeprowadzam normalnie zajęć i jeśli zostałby przesłany wraz z pozostałymi zagadnieniami przed rozpoczęciem współpracy to nie podjąłbym się tej współpracy. Przed 8. zajęciami otrzymałem materiał z tematu następującego po zagadnieniach z 7. zajęć. Kontynuacja dostępna pod bit. ly/ OdpowiedzAlan

Magda

5

02.05.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5

Bardzo kompetentny.... więcej»
Joanna

5+

02.01.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Super. Córka była zadowolona.... więcej»
Justyna

5+

15.06.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Szymon, jest wspaniałym nauczycielem z otwartą głową podchodzi do indywidualnych potrzeb ucznia. Świetnie zna zakres materiału z matematyki rozszerzonej i doskonale potrafi zaplanować pracę aby szybko nadrobić braki w wiedzy. Zmotywował naszego syna do systematyczniej pracy i stworzył z nim fajną relację, która przełożyła się na dobrą współpracę i wyniki. Jest bardzo miłym, pracowitym młodym człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Współpracę z Szymonem będziemy kontynuować w kolejnym roku szk... więcej»
Anna

5+

13.06.2022

Matematyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Super. Pan Szymon jest bardzo profesjonalny, ma świetne podejście do córki. Naprawdę super. Gorąco polecam.... więcej»
Wioletta

5

06.06.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Współpraca bardzo dobrze się sprawdza, córka jest zadowolona z lekcji z Panem Szymonem.... więcej»
Arek

5+

12.05.2022

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Wszystko było ok. Syn nie narzekał.... więcej»
Małgorzata

5

08.05.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Lekcję są udane wszystko przebiegło dobrze nie mam żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Oliwia

5

08.05.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5

Jestem zadowolona z efektów zajęć, wszystko super:)))... więcej»
Kuba

5+

21.01.2022

Matematyka, Kursy uniwersyteckie, Szkoła średnia

5+

Serdecznie polecam Szymona, świetnie umie wytłumaczyć materiał. Szymon wytłumaczył mi zagadnienia, z którymi nie radziłem sobie w szkole. Zdecydowanie Szymon jest warty polecenia.... więcej»
Szymon

5

07.01.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

W sumie jestem zadowolony z waszych usług, również z usług Pana Szymona korepetytor bardzo fajny.... więcej»
Małgorzata

5+

31.12.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Pan Szymon jest kompetentnym korepetytorem, rzeczowy, cierpliwy Syn jest bardzo zadowolony z zajęć, Widać już pierwsze rezultaty nauki ;-)... więcej»
Sebastian

5+

14.12.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Pan korepetytor bardzo jest kompetentny i dobrze spełniał swoje funkcje zawodowe.... więcej»
Zuzanna

5+

13.12.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Serdecznie polecam korepetytora. Jestem zadowolona z indywidualnego podejścia do moich problemów i rzetelnego przygotowania do testów w szkole.... więcej»
Sara

5

09.12.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Pan Szymon super tłumaczy i jest bardzo cierpliwy. Każde zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Polecam☺️... więcej»
PAulina

5+

29.11.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Serdecznie polecam, świetne podejście i profesjonalizm!... więcej»
Oskar

5

14.11.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Bardzo profesjonalne lekcje, w miłej atmosferze. Nauczyciel cierpliwy i dobrze tłumaczy.... więcej»
Dorota

4+

12.11.2021

Matematyka, Szkoła średnia

4+

Zajęcia prowadzone kompetentnie, materiał dobrze wytłumaczony, korepetytor zaangażowany. Jedyny minus, dni/godziny korepetycji się zmieniają.... więcej»
Agnieszka

5+

11.11.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Syn żadnych zastrzeżeń nie ma, jest zadowolony, lekcje nadal trwają.... więcej»
Kacper

5+

03.11.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Bardzo dobrze tłumaczy zadania i pomaga je wykonywać.... więcej»

Odpowiedź:

Test długości odpowiedzi, uczeń wyraził zgodę na test długości odpowiedzi. test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, test, -

Joanna

5

02.11.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5

Jestem zadowolona z lekcji z korepetytorem. Wszystko było w porządku. Pan dobrze tłumaczył materiał, miałam na wszystko odpowiedzi.... więcej»
Dorota

5+

02.11.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Jak najbardziej zachwalam. Bardzo żałuję, że współpraca już nie trwa, z powodu pana Szymona wyjazdu. To fantastyczny i rewelacyjny człowiek.... więcej»
Mateusz

4

02.11.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Współpraca w porządku. Jestem zadowolony.... więcej»
IZABELA

5+

08.05.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Zajęcia są bardzo fajnie efektywnie prowadzone. Jesteśmy zadowoleni!... więcej»
Monika Dworakowska

5+

27.02.2021

Matematyka, Przygotowanie do matury rozszerzonej

5+

Jestem zadowolona!!... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Adam D. id: 107585

Adam D.

Studiuję fizykę, lecz fascynuje mnie w niej matematyka. Świetnym dydaktykiem czyni mnie wyrozumiałość i empatia.

200zł/60 min
Natalia W. id: 34029

Natalia W.

Jestem studentką Ekonomii na Uniwersytecie Warszawskim i od 3 lat udzielam korepetycji. Maturę z matematyki rozszerzonej napisałam na 88%.

240zł/60 min
Karolina M. id: 48685

Karolina M.

Jestem absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Pomagam w przygotowaniu do matury (także IB),programu IGSCE,egzaminu ósmoklasisty, konkursów.

200zł/60 min
Jacek G. id: 48171

Jacek G.

Jestem absolwentem wydziału matematyki UW, od kilkunastu lat uczę matematyki indywidualnie oraz w małych grupach (do 3 osób).

5
200zł/60 min
Marek G. id: 41883

Marek G.

Matematyka jest moją pasją i hobby. Uważam, że prawidłowo wytłumaczona matematyka jest prosta w zrozumieniu i da się lubić. Podczas lekcji kładę nacisk na zrozumienie materiału a nie wkuwanie wzorów na pamięć.

5
240zł/60 min