Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Jakub Ł. id:36951

Jakub Ł.

80za 60 min

Jakub Ł.

«Studiuję psychologię na SWPS. Pracuję jako dziennikarz w Radiu Kampus i Gazecie Żoliborza. Interesuję się sportem, muzyką, architekturą i podróżami.»

Przedmioty

Język polski

Historia

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Najpierw zobaczymy, co sprawia Ci więcej problemów: gramatyka, pisanie wypracowań czytanie i rozumienie lektur czy bieżące sprawy w szkole. Dostosujemy metody nauki do Twoich indywidualnych potrzeb. Stworzymy własną internetową tablicę, na której udostępniać będziemy sobie materiały. Ja udostępnię Ci moją bazę materiałów dodatkowych, do których dostęp będzie aktywny także poza naszymi zajęciami, aby zachęcić Cię do powtórki także w czasie wolnym. Wymagać będę także pisania wypracowań.

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Najpierw zobaczymy, co sprawia Ci więcej problemów: konkretny dział, epoka, rozumienie kultury, pisanie wypracowań czy zapamiętanie dat i nazwisk. Dostosujemy metody nauki do Twoich indywidualnych potrzeb. Stworzymy własną internetową tablicę, na której udostępniać będziemy sobie materiały. Ja udostępnię Ci moją bazę materiałów dodatkowych, do których dostęp będzie aktywny także poza naszymi zajęciami, aby zachęcić Cię do powtórki także w czasie wolnym. Wymagać będę także pisania wypracowań.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Bemowo

Bemowo Lotnisko, Fort Bema, Górce, Jelonki Południowe, Jelonki Północne

Bielany

Chomiczówka, Las Bielański, Marymont-Kaskada, Marymont-Ruda, Młociny, Piaski, Stare Bielany, Słodowiec, Wawrzyszew, Wrzeciono

Ochota

Filtry, Rakowiec, Stara Ochota, Szczęśliwice

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Ursynów

Grabów, Kabaty, Natolin, Stary Imielin, Stary Służew, Ursynów Centrum, Ursynów Północny, Wyczółki

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Ujazdów, Śródmieście Południowe, Śródmieście Północne

Białołęka

Tarchomin, Żerań

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Służew, Służewiec, Wierzbno, Wyględów

Praga-Południe

Gocław, Gocławek, Grochów, Kamionek, Saska Kępa

Targówek

Bródno, Bródno Podgrodzie, Targówek Mieszkaniowy

Wola

Czyste, Koło, Mirów, Młynów, Nowolipki, Odolany, Powązki, Ulrychów

Żoliborz

Marymont-Potok, Sady Żoliborskie, Stary Żoliborz
U korepetytora:

Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem studentem pierwszego roku psychologii na uniwersytecie SWPS. W 2021 roku ukończyłem LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie ze świadectwem z wyróżnieniem. Z dobrymi wynikami zdałem maturę rozszerzoną z j. polskiego, historii i j. angielskiego. Posiadam bazę stworzonych przeze mnie prezentacji oraz dodatkowych materiałów, które pomogą w nauce, także poza lekcjami. Prywatnie interesuję się sportem, muzyką, urbanistyką i podróżami. Piszę do lokalnej Gazety Żoliborza oraz czytam serwisy informacyjne i tworzę przeróżne materiały do Radia Kampus.

Moje metody nauki:

-Wspólnie z uczniami tworzę internetową tablicę, na której udostępniam im stworzone przeze mnie materiały dodatkowe w postaci prezentacji oraz gier, które pozwalają na zwiększenie zaangażowania w nauce. Co za tym idzie, umożliwiają lepsze i trwalsze zapamiętanie informacji. Udostępniam te materiały, zachęcając do korzystania z nich także poza zajęciami, w czasie wolnym.

Jako zeszłoroczny maturzysta, podczas przygotowań do egzaminu sprawdziłem wiele metod nauki i wybrałem najlepsze dla siebie. Na początku zajęć pomagam uczniom spersonalizować własne metody nauki. Uczę więc nie tylko materiału, lecz także uczę, jak się uczyć.

Od uczniów przygotowujących się do egzaminów z j. polskiego wymagam pisania rozprawek oraz innych form, które mogą pojawić się na ich egzaminie. Pracuję także z arkuszami z poprzednich lat, ucząc rozwiązywania zadań i obrazując sposób działania klucza odpowiedzi.

Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. W moim towarzystwie każdy może czuć się swobodnie i zadawać wiele pytań. Zalecaną przeze mnie długością zajęć są 2 godziny z 5-10 minutową przerwą, lecz wybór długości leży po stronie ucznia.

Wykształcenie:

Uniwersytet Humanistycznospołeczny (SWPS), student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

3 opinie o Jakub Ł.

4.8/5

5+

1

5

1

4+

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Joanna

5

24.01.2022

Historia, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

5

Syn odkrywa z p. Jakubem, że historia może być ciekawa i podana w przystępny sposób (nawet przy ograniczeniach trybu on-line). Jesteśmy zadowoleni i polecamy (to nasza trzecia próba i tym razem udana)

Agnieszka

5+

20.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

5+

Syn jest bardzo zadowolony, ładnie się dogaduję. Fajna luźna atmosfera i pozytywny skutek w nauce.

Magda

4+

21.12.2021

Język polski, Egzamin 8-klasisty

4+

Osoba młoda, nie jest bardzo doświadczonym korepetytorem. Ale dobrze oceniam Pana Jakuba. Bardzo miły i sumienny Pan. ​Dobrze był przygotowany do zajęć.