Korepetycje - Alan G. id: 39103

Alan G.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Student Ekonomii, były harcerz i strzelec, także wychowawca kolonijny oraz miłośnik fantastyki a przede wszystkim otwarty miły oraz rzetelny człowiek. Gotowy cierpliwie i rzetelnie pomóc.

Alan G. 4.9(opinie: 7)

Student Ekonomii, były harcerz i strzelec, także wychowawca kolonijny oraz miłośnik fantastyki a przede wszystkim otwarty miły oraz rzetelny człowiek. Gotowy cierpliwie i rzetelnie pomóc.

Przedmioty

Matematyka

Język angielski

Ekonomia

Statystyka ekonomiczna

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Uczeń powinien wiedzieć, co, jak, dlaczego, a nie tylko kuć na pamięć reguły, właśnie taki cel jest pierwszorzędny na moich korepetycjach. Wszystko wyjaśniam ostrożnie i skrupulatnie, często wracając do poprzednich tematów w ramach krótkiej przypominajki, lub pojedynczego zadania.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Nauka przez praktykę, czyli nie tylko suche ćwiczenia, ale dużo pytań i odpowiedzi, dyskusje, rozmów na różne tematy co skutecznie poszerza zdolności gramatyczne jak i słownictwo. Regularnie także wypracowania (zależnie od wieku) na różne tematy, w ramach przygotowania do egzaminów.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Poznań, Wilda, Traugutta
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem studentem ekonomii, byłym harcerzem i strzelcem oraz wychowawca kolonijnym. Tak naprawdę dopiero studia oderwały mnie od stałej pracy z dziećmi w postaci zbiórek harcerskich czy mnóstwa wyjazdów na kolonie w roli wychowawcy (aktualnie sezonowo zajmuje się byciem wychowawca). Dobrze się bawię pomagając dzieciakom czy młodzieży oraz ucząc i upewniam się, że uczniowie chcą przychodzić na moje lekcje, nie boją się zadawać pytań oraz sprytnie oswajam ich z często nielubianymi tematami.

Mnóstwo podróży odbytych przeze mnie stanowią ciekawą bazę doświadczeń pod korepetycje, przez co tematów na wypracowania nigdy mi nie brakuje, nie zawsze byłem też orłem z matematyki, przez co jestem bardzo wyrozumiały i cierpliwy dla uczniów co z czasem skutkuje faktycznymi wynikami w postaci lepszych ocen, bądź lepszego zrozumienia materiału szkolnego.

Wykształcenie:
, licencjat, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

7 opinie o Alan G.

4.9/5

2

0

3

0

4

0

4+

1

5

1

5+

5

Małgosia

4+

06.02.2024

Matematyka, Szkoła podstawowa 7-8 klasa

4+

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Alan bardzo fajnie tłumaczy, jest bardzo miły, sympatyczny, kontaktowy. Nie mamy żadnych zastrzeżeń.... więcej»
Paulina

5+

07.03.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Syn jest bardzo zadowolony. Ocenia Pana Alana bardzo pozytywnie.... więcej»
Marcin

5+

07.12.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Syn jest pod opieką Pana Alana i bardzo sobie chwali. Syn powiedział, że w końcu ma korepetytora, z którego naprawdę jest zadowolony, z którego czerpie korzyści, jeśli chodzi o wiedzę matematyczną.... więcej»
Martyna

5+

10.04.2022

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej, Szkoła średnia

5+

Nasza współpraca z Panem Alanem była niedługa, ale bardzo kompetentna osoba.... więcej»
Monika

5+

10.01.2022

Matematyka, Język angielski, Egzamin 8-klasisty

5+

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, p. Alan jest rzeczowy, umie nawiązać kontakt z uczniem. W ocenie córki jest bardzo pomocny, dobrze tłumaczy i umie zmotywować do nauki.... więcej»
Edyta

5+

14.12.2021

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Wszystko przebiegało dobrze Pan Alan jest ogarnięty korepetytor jestem zadowolona.... więcej»
Dawid

5

07.12.2021

Matematyka, Szkoła średnia

5

Jestem zadowolony.... więcej»
Pokaż więcej opinii»

Podobne ankiety

Maja M. id: 51374

Maja M.

Jestem doktorantką w dziedzinie fizjologii człowieka na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. W 2022 roku uzyskałam tytuł magistra żywienia i suplementacji w sporcie. Oferuję lekcje matematyki, biologii i chemii dla uczniów szkoły podstawowej oraz średniej na różnym poziomie zaawansowania, w tym przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty.

5
70zł/60 min
Alexandra A. id: 50012

Alexandra A.

Cześć! Jestem Ola:) - osobą kreatywną pracującą w antropologii. Lubię fotografować, gotować i tkać.

80zł/60 min
Agata W. id: 24939

Agata W.

Hej, jeśli masz trudności z matematyka, biologia lub chemia lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę zapraszam na korepetycje online!

4.8
100zł/60 min
Adam S. id: 9623

Adam S.

Ze mną korepetycje to czysta przyjemność, które idzą w parze z efektywną nauką.

4.9
80zł/60 min
Paulina C. id: 50187

Paulina C.

Jestem studentką UEP na kierunku finanse, audyt, inwestycje. Zdałam maturę z matematyki rozszerzonej na wysokim poziomie.

5
80zł/60 min