Korepetycje - Anastasiia S. id: 45136

Anastasiia S.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

My name is Anastasiya and I am a violinist and pianist in 3rd generation. Now I am able to share my knowladge and expirience with others. Lectures are in English and Polish Nazywam się Anastasia i jestem skrzypaczką i pianistką w trzecim pokoleniu. Teraz mam możliwość dzielic się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. (Lectures in English)

Anastasiia S. 5.0(opinie: 2)

My name is Anastasiya and I am a violinist and pianist in 3rd generation. Now I am able to share my knowladge and expirience with others. Lectures are in English and Polish Nazywam się Anastasia i jestem skrzypaczką i pianistką w trzecim pokoleniu. Teraz mam możliwość dzielic się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. (Lectures in English)

Przedmioty

Gra na fortepianie

Gra na skrzypcach

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Dla dzieci: zaczynamy od nauki teorii i notatek. Dzieciak powinien wiedzieć, jak działa muzyka od środka. Jednocześnie ćwiczymy od samego początku, uczymy się trochę łatwych kawałków do opracowania. Ten proces nie jest krótki, ale na pewno jest interesujący. Śpiewamy też podczas wykładu i staramy się wykonać absolutną intonację. Z małym dzieckiem stosuję metodę gry z rytmami klaskania i najlepiej pluszowymi zabawkami.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica III Prądnik Czerwony

Prądnik Czerwony

U korepetytora:
Kraków, Dzielnica I Stare Miasto, Stare Miasto, Szlak
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem wielokrotną laureatką i zdobywcą dyplomów międzynarodowych i ogólnoukraińskich konkursów, uczestnikiem różnych kursów mistrzowskich, a także różnorodnych projektów muzycznych, zarówno jako wykonawca solowy, jak i członek zespołów kameralnych. Ukończyłam Państwową Ogólnokształcącą Szkołe Muzyczną II stopnia im. S. Krushelnytskiej we Lwowie. Kontynuowałam studia na Akademii Muzycznej im. M. Łysenki i uzyskałam tytuł licencjata w krakowskiej Akademii Muzycznej im. K. Penderetskiego. Pierwsze korepetycje zdobyłam jako nastolatka i od razu mnie urzekła. Trasa koncertowa, liczne występy na różnych scenach Ukrainy i Europy pomogły mi zrozumieć specyfikę nauczania zarówno zawodowo, jak i psychologicznie. Dlatego z przyjemnością będę towarzyszyć Ci w Twojej muzycznej podróży!

Wykształcenie:
Akademia Muzyczna w Krakowie, licencjat, 2022
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Anastasiia S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

1

5+

1

Alesia

5+

11.07.2023

Gra na fortepianie, Dla dzieci

5+

Współpraca w porządku. Bardzo podobają się nam zajęcia z Panią Anastasią. ... więcej»
Gabriela

5

30.10.2022

Gra na fortepianie, Dla początkujących

5

Jesteśmy zadowoleni z korepetytora. Zawsze przygotowana, dobre podejście do ucznia. Nie boi się mówić, co należy poprawić. Zawsze pozytywnie nastawiona i uśmiechnięta.... więcej»

Podobne ankiety

Iryna Z. id: 42694

Iryna Z.

Lubię muzykę, życie i ludzie 😊 Uważam, że jest wielkim szczęściem możliwość pracy w ulubionej dziedzinie. Chcę dzielić się tym, co umie i lubię, oraz pomóc chętnym zapoznać się ze światem muzyki.

80zł/60 min
Lucyna K. id: 109969

Lucyna K.

Zapraszam dzieci z wieku oraz dorosłych z muzycznym wnętrzem na lekcje gry na fortepianie, oraz wiolonczeli.

100zł/60 min
Beata T. id: 106073

Beata T.

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Krakowie na wydziale Instrumentalnym. W 2020 roku ukończyłam również studia na Universitat fur Musik und Darstellende Kunst w Wiedniu. W nauce gry na skrzypcach posiadam wieloletnie doświadczenie. Udzielam również lekcji z zakresu gry na altówce oraz kształcenia słuchu.

100zł/60 min
Karina V. id: 48074

Karina V.

Jestem otwartą, przyjazną osobą, która stara się odnaleźć indywidualne podejście do każdego ucznia.

4.8
100zł/60 min
Mariana M. id: 36763

Mariana M.

Witam serdecznie! Zapraszam do skorzystania z indywidualnych profesjonalnych lekcji gry na fortepianie w Krakowie.

120zł/60 min