Korepetycje - Damian S. id: 45967

Sprawdzony korepetytor

Damian S.

200 zł/60 min
200 zł/60 min

Nauczyciel fizyki w dwujęzycznej szkole (w j. ang. i pl.) z międzynarodowym programem IB oraz manager ds. naukowych i technicznych w Centrum Nauki

Sprawdzony korepetytor

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Damian S. 5.0(opinie: 3)

Nauczyciel fizyki w dwujęzycznej szkole (w j. ang. i pl.) z międzynarodowym programem IB oraz manager ds. naukowych i technicznych w Centrum Nauki

Informacje potwierdzone podczas rozmowy kwalifikacyjnej:

Posiadanie dokumentów, potwierdzających wykształcenie

Posiadanie doświadczenia i niezbędnych umiejętności

Wydajność pracy

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Doskonale wiem, że aby nauczyć się matematyki należy ją zrozumieć, z czym pewnie masz problem. Dlatego cierpliwie i sukcesywnie Ci w tym pomogę! Dodatkowo każdy ma inny sposób przyswajania wiedzy i Ty też. W związku z tym staram się mieć indywidualne podejście do każdego ucznia. Dzięki temu wspólnie zdamy wszystkie sprawdziany, a odpowiedź przy tablicy będzie dużo prostsza.

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Myślisz, że fizyka to jedynie zbiór wzorków, których uczą w szkole? Nic bardziej mylnego! Za każdą formułą kryje się rzeczywistość, świat który nas otacza. Pokażę Ci to, dzięki czemu "wzorki" same wpadną do głowy, a zdanie każdego sprawdzianu czy odpowiedź na wysoką ocenę będzie codziennością.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Dzielnica I Stare Miasto

Kazimierz (Dzielnica I), Kleparz, Nowe Miasto, Nowy Świat, Piasek, Stare Miasto, Stradom, Warszawskie (Dzielnica I), Wawel

Dzielnica V Krowodrza

Cichy Kącik, Czarna Wieś, Krowodrza, Łobzów, Miasteczko Studenckie AGH, Nowa Wieś (Dzielnica V)

Dzielnica VIII Dębniki

Kapelanka, Mochnaniec, Osiedle Europejskie, Osiedle Interbud, Osiedle Kolejowe (Dzielnica VIII), Osiedle Panorama, Osiedle Podwawelskie, Osiedle Proins, Ruczaj, Osiedle Ruczaj-Zaborze

Dzielnica IX Łagiewniki-Borek Fałęcki

Borek Fałęcki, Łagiewniki, Osiedle Cegielniana, Osiedle Zaułek Jugowicki

U korepetytora:
Kraków, Dzielnica VIII Dębniki, Ruczaj
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem absolwentem studiów magisterskich Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku fizyka ze specjalizacją fizyka doświadczalna. Fizyka i matematyka to przedmioty, którymi się pasjonuję, dlatego wiedzę przekazuję z dużym zapałem, a dzięki dotychczasowemu, ponad 8-letniemu doświadczeniu z uczniami nabyłem umiejętność przekazania jej w prostym języku na każdym etapie edukacji. Praca z ludźmi w różnym wieku jest również mocno związana z moim życiem zawodowym, gdyż jestem specjalistą ds. naukowych i technicznych w centrum nauki, które również współtworzyłem. Dodatkowo byłem nauczycielem fizyki w niepublicznym, dwujęzycznym liceum przygotowującym do matury polskiej, jak i międzynarodowej oraz w szkole podstawowej, gdzie przeprowadzałem lekcje w języku polskim oraz angielskim zgodnie z międzynarodowym programem IB, a jednym z moich osiągnięć jest organizacja ogólnopolskiego konkursu przedmiotowego z fizyki. Obecnie jestem również właścicielem firmy PhysMath korepetycje.

Oferuję:
- sposób nauczania przystosowany indywidualnie do każdego ucznia
- dodatkowe materiały pomagające zrozumieć każde zagadnienie
- pomoc nawet poza godzinami korepetycji - masz trudności z zadaniem? ZADZWOŃ!  
- dojazd do ucznia już w cenie

Miejsce zajęć wedle propozycji ucznia.

Wykształcenie:
Uniwersytet Jagielloński, magister, 2019
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Damian S.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

3

Joanna

5+

29.01.2024

Matematyka, Fizyka, Egzamin 8-klasisty

5+

Damian jest świetny (: Lubię się od niego uczyć i spotkania z nim sprawiają mi dużą przyjemność. Uczy mnie, jak we właściwy sposób przyswajać wiedzę. Jego styl nauczania jest elastyczny, co sprawia, że zajęcia są interesujące. Gorąco polecam!... więcej»
Agnieszka

5+

23.08.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Świetny korepetytor, sympatyczny, cierpliwy, zaangażowany a co najważniejsze kompetentny, córka zachwycona. Dzięki współpracy z Panem Damianem widać sukcesy w nauce córki. Trudno o lepszego i bardziej zaangażowanego korepetytora. Serdecznie polecam!... więcej»
Joanna

5+

18.01.2023

Matematyka, Szkoła średnia

5+

Współpraca z Panem Damianem z matematyki jest super. Niezwykle kontaktowy człowiek, bardzo łatwo nawiązuje kontakt z młodzieżą w sposób nietypowy dla dorosłego człowieka i to jest niezwykła cenna umiejętność.... więcej»

Podobne ankiety

Jacek T. id: 51260

Jacek T.

Marzy Ci się dobry wynik z matury rozszerzonej lub podstawowej i otwarta droga na dobrą uczelnie?Czy może chciałbyś/chciałabyś poprawić swoje wyniki w szkole. Jestem pewien że wspólnie jesteśmy w stanie to osiągnąć.

5
200zł/60 min
Anna J. id: 11117

Anna J.

Korepetytorka od 18 lat z wielkim zamiłowaniem i pasją do nauczania. Dyskalkulia? Matura po latach? Edukacja domowa ? Razem osiągniemy Twój wymarzony CEL!

5
200zł/60 min
Marek K. id: 37665

Marek K.

Przygotowanie do matury z fizyki, pomoc w rozwiązywaniu zadań i sprawdzianach. Jeśli zamierzasz iść na politechnikę to trafiłeś w odpowiednie miejsce.

5
160zł/60 min
Patryk O. id: 29698

Patryk O.

Nie ma beznadziejnych przypadków, są tylko źle wytłumaczone zagadnienia.

4.9
160zł/60 min
Marek W. id: 46897

Marek W.

Pasjonat nauki, popularyzator metody Sokratesa oraz metody odwróconej lekcji, szkoleniowiec pedagogów.

5
240zł/60 min