Korepetycje - Joanna K. id: 47552

Joanna K.

90 zł/60 min
90 zł/60 min

CIEKAWE, PROFESJONALNE, SKUTECZNE LEKCJE J. WŁOSKIEGO I ANGIELSKIEGO U LEKTORKI Z PASJĄ!

Joanna K.

CIEKAWE, PROFESJONALNE, SKUTECZNE LEKCJE J. WŁOSKIEGO I ANGIELSKIEGO U LEKTORKI Z PASJĄ!

Przedmioty

Język angielski

Język włoski

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Katowice, Zespół dzielnic zachodnich , Brynów-Osiedle Zgrzebnioka, Zgrzebnioka
Online:
Tak

O sobie:

Korepetytor prowadzi zajęcia jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych mają zastosowanie przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Jestem lektorką z wieloletnim doświadczeniem, dwukrotną stypendystką (włoskie MSZ oraz Erasmus), uczestniczką wielu szkoleń dla nauczycieli i metodyków.
Uzyskałam dyplom metodyka PASE (Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Jakości w Nauczaniu Języków Obcych)

Współpracuję na stałe w wieloma szkołami językowymi (m.in. Empik School, Profi-Lingua) oraz firmami (m.in. BNP, Calz, De Agostini, Ferrari Katowice, Dombud, Unilever, ENI, Torpol, Minova, Nexteer, Maranello Motors).

Posiadam bardzo dużo materiałów do nauki (podręczniki, książki, materiały ekstra, video, audio, zasoby online) – przed każdymi zajęciami dostajesz komplet materiałów do pracy, dostosowany do Twojego poziomu oraz zainteresowań.

Zajęcia prowadzę metodą komunikacyjną – zatem przede wszystkim skupiamy się na mówieniu i w 90% czasu zajęć mówisz Ty :)

Na każdej lekcji słuchamy bądź oglądamy materiał video.

Poprawiam błędy językowe i gramatyczne - zapisuję je dla Ciebie, tak żeby w przyszłości ich uniknąć
Sporządzam notatki z zajęć, które otrzymujesz ode mnie po każdej lekcji .

Nauczanie to moja pasja, zawsze angażuję się w prowadzone zajęcia.

Jestem praktykiem, a nie teoretykiem uczącym języka tylko z podręczników szkolnych.

Gwarantuję, że na zajęciach nie będziesz się nudzić, a czas będzie wykorzystany maksymalnie na naukę!

LEKCJE ON-LINE (Google meet, Teams, Skype, Whereby)

Przed rozpoczęciem nauki oferuję krótką rozmowę organizacyjną – ja określę Twój poziom, a Ty przedstawisz mi swoje oczekiwania i ustalimy plan działania :)

Wystawiam faktury.

Wykształcenie:
Uniwersytet Śląski w Katowicach, magister, 2008
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 10 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Podobne ankiety

Joanna R. id: 106895

Joanna R.

Posiadam certyfikat TOPIK 6 (uzyskany w 2022r.). Ukończyłam studia licencjackie na kierunku filologia angielska ze specjalizacją tłumaczeniową z językiem chińskim (Uniwersytet Śląski). Od września 2023r. rozpoczynam studia magisterskie na kierunku Korean Linguistics (국어학) na uczelni w Korei Południowej. Preferuję zajęcia online.

70zł/60 min
Piotr S. id: 112091

Piotr S.

Jestem pilotem oraz instruktorem samolotowym. Oferuję profesjonalne przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego lotniczego - ICAO oraz naukę korespondencji radiowej po angielsku, wykorzystywaną w lotach IFR oraz VFR. Udzielam również korepetycji z IFR (podejścia, SIDy, STARy) oraz oferuję przygotowanie do rekrutacji do firm lotniczych.

120zł/60 min
Kamilla N. id: 36448

Kamilla N.

Wierzę, że każdy może nauczyć się myślenia matematycznego.

5
100zł/60 min
Dominik J. id: 113143

Dominik J.

Studiuję malarstwo na ASP, wcześniej także grafikę. Dostałem się na oba te kierunki z pierwszym miejscem w rekrutacji. Studiowałem również w Cambridge School of ART, gdzie udoskonaliłem swoje zdolności językowe. Mocno wierzę, że każdego można nauczyć malować i rysować i każdemu pomóc świetnie zdać świetnie maturę z polskiego i angielskiego.

70zł/60 min
Magdalena S. id: 109536

Magdalena S.

Ukończyłam magisterskie studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim. Biegle znam język angielski i francuski. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji na wszystkich poziomach językowych. Od 8 lat pracuję również w międzynarodowej firmie zajmując się codziennymi kontaktami z klientami zagranicznymi.

90zł/60 min