Korepetycje - Jakub W. id:10726

«Od kilku lat skutecznie pomagam uczniom pokonywać wyzwania jakie stawia przed nimi szkoła»

60 zł/60 min

Jakub W.

id: 10726

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

XIV LO im Stanisława Staszica

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem uczniem elitarnego XIV LO im Stanisława Staszica na profilu mat-fiz, które słynie ze skoncentrowania programu nauczania na przedmiotach jak: matematyka, fizyka oraz informatyka. Posiadam szeroką wiedzę i wszechstronny, analityczny umysł pozwalający mi rozwiązywać problemy matematyczne i informatyczne. On także przyniósł mi laureata olimpiady chemicznej w gimnazjum oraz niedługo (mam nadzieję) przyniesie mi zwycięstwo w Olimpiadzie Informatycznej. Pracując z uczniami staram się przede wszystkim umożliwić im dogłębne zrozumienie tematu, oraz przelać w nich swoją pasję. Pokazuję im także różne "sztuczki" i nieoczywiste podejścia do problemów. Moi uczniowie cenili we mnie przede wszystkim cierpliwość i wyrozumiałość z jaką tłumaczę trudne tematy. Dostępny jestem w poniedziałki, środy i czwartki od 16-19 (ew inne dni/godziny do ustalenia).

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Posiadam szeroką jak na swój poziom wiedzę matematyczną, oraz ścisły, dociekliwy umysł pozwalający mi rozwiązywać problemy matematyczne i przekazywać swoje metody innym.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

Posiadam szeroką wiedzę chemiczną na poziomie gimnazjalnym, tytuł laureata gimnazjalnego konkursu chemicznego oraz ścisły, dociekliwy umysł pozwalający mi rozwiązywać problemy i przekazywać swoje metody innym.

Programowanie - informacje o doświadczeniu:

Posiadam szeroką wiedzę informatyczną i algorytmiczną oraz ścisły, dociekliwy umysł pozwalający mi rozwiązywać problemy i przekazywać swoje metody innym.

Rozwijanie pamięci - informacje o doświadczeniu:

Jestem znawcą ciekawych i przede wszystkim skutecznych metod na rozwój pamięci jak na przykład metoda Loci, matryca pamięciowa i wiele innych. Z chęcią poprowadzę zajęcia mające na celu zaznajomić uczniów z tymi technikami.

Informatyka - informacje o doświadczeniu:

Posiadam szeroką wiedzę informatyczną i algorytmiczną oraz ścisły, dociekliwy umysł pozwalający mi rozwiązywać problemy i przekazywać swoje metody innym.

Podobne ankiety Warszawa

Mateusz D.

Student Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego

5
50zł/60 min

Andrzej P.

Jestem doświadczonym i skutecznym korepetytorem z pasją do uczenia matmy :)

50zł/60 min
40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Jakub W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 2 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
 2. Chemia
 3. Informatyka
 4. Programowanie
 5. Rozwijanie pamięci
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 60 zł/60 min.