Korepetycje - Dominik M. id:17209

«Student kierunku lekarskiego, V rok»

50 zł/60 min

Dominik M.

id: 17209

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Poziom:

student

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa

O sobie

Oferuję korepetycje z biologii i chemii. Prowadzone są przede wszystkim dla osób chcących osiągnąć wysoki wynik egzaminu maturalnego, kandydatów na kierunek lekarski. Mogę się pochwalić bardzo dobrymi wynikami uczniów i ich szybkim dostaniem się na wymarzone studia. Na zajęciach kładziony jest nacisk na naukę pisania ,,pod klucz''. Korepetycje najczęściej polegają głównie na rozwiązywaniu zadań maturalnych oraz zwróceniu uwagi na najistotniejsze zagadnienia teoretyczne. Forma zajęć zależy od indywidualnych potrzeb i życzenia ucznia. Ze względu na zbliżający się VI rok studiów pełen egzaminów, mogę w tym roku przyjąć jeszcze maksymalnie 1 osobę. Zajęcia odbywają się u korepetytora lub przez Skype i Facebooka. Uwaga, nie przyjmuję pojedynczych zleceń, interesuje mnie tylko stała współpraca ze względu na jednorazową prowizję pobieraną przez portal. Oferuję również doraźną pomoc elektroniczną w razie potrzeby ;)

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Nauka pisania pod klucz, mogę się pochwalić wysokim wynikiem z nowej matury i doskonałymi umiejętnościami przekazania mojej wiedzy o czym świadczą wyniki moich uczniów.

Opinie klientów

Biologia, Szkoła średnia

Super! Jestem bardzo zadowolona.

Chemia, Szkoła średnia

Pan Dominik bardzo fajnie przygotował mnie do sprawdzianu z chemii.

Biologia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

Opinia pozytywna. Był kilka razy, ale jednak zrezygnowaliśmy ze względu na cenę. Ale ogólnie Pan Domonik bardzo dobrze uczy i tłumaczy. Syn był zachwycony z zajęć z Panem Dominikiem.

Podobne ankiety Lublin

30zł/60 min

Tea O.

Chemistry student (Master study) - for 5 month on Erasmus in Lublin Native in Croatian, but can also speak English, Serbian, Bosnian and Montenegrian

50zł/60 min
30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Dominik M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Lublin i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 50 zł/60 min.