Korepetycje - Katarzyna P. id:17849

«Absolwentka Matematyki z wieloletnim doświadczeniem w udzielaniu korepetycji oraz doświadczeniem pracy w szkole udzieli korepetycji.»

90 zł/60 min

Katarzyna P.

id: 17849

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2018

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła postawowa 4-6 klasa Szkoła podstawowa 1-3 klasa Przygotowanie do szkoły Kursy specjalistyczne Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem absolwentką Matematyki na Uniwersytecie Warszawskim (studia licencjackie oraz magisterskie). Posiadam uprawnienia nauczycielskie oraz bogate doświadczenie w pracy z uczniami, w regularnej pracy z nimi oraz w przygotowywaniu do egzaminów szóstoklasisty, gimnazjalisty, matur (rozszerzonych i podstawowych), a także do egzaminu wstępnego do liceum oraz do egzaminu ośmioklasisty. Prowadziłam także zajęcia w szkole - zajęcia regularne z klasą, kółka oraz zajęcia indywidualne.

Oferuję korepetycje na wysokim poziomie. Preferuję lekcje systematyczne (1h lub 1,5h lub 2h). Od swoich uczniów dużo wymagam, ale też dużo uczę, co ma odzwierciedlenie w ocenach oraz umiejętnościach moich uczniów.

Zapraszam do kontaktu

Matematyka - informacje o doświadczeniu:

Korepetycji udzielam od wielu lat (na każdym poziomie). Przygotowywałam już (z ogromnym sukcesem) do egazminów szóstoklasisty, gimnazjalisty, ośmioklasisty, matury podstawowej oraz rozszerzonej, egzaminu wstępnego do liceum oraz do codziennych sprawdzianów i kartkówek. Moja współpraca z uczniami jest zwykle wieloletnia. Oferuję dojazd do ucznia oraz korepetycje na naprawdę wysokim poziomie. Zapraszam!

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Opinie klientów

Matematyka, Chemia, Szkoła średnia

Pani Kasia jest świetnym korepetytorem. Bardzo dobrze i cierpliwie tłumaczy nastolatkowi, który miał od kilku lat problemy z matematyką. Po kilku miesiącach nauki widać, że zaległości są sukcesywnie nadrabiane. Oceny także uległy znacznej poprawie. Polecam!

Matematyka, Szkoła średnia

Pani Kasia ma dobre podejście, córka ją bardzo lubi i wszystko rozumie po zajęciach, to jest dla mnie najważniejsze, poprawiła oceny, tak że ja nie mam żadnych zastrzeżeń do nauczycielki.

Podobne ankiety Warszawa

Kinga C.

Jestem studentką trzeciego roku w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego na poziomie C1.

5
70zł/60 min

Klara W.

Marzysz o osiągnięciu zamierzonych celów, dostaniu się na wymarzone studia? A może chcesz poprawić oceny i potrzebujesz pomocy?

70zł/60 min

Michalina D.

Jestem korepetytorem z 5 letnim doświdczeniem

70zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła postawowa 4-6 klasa
 • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
 • Przygotowanie do szkoły
 • Kursy specjalistyczne
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się przez skype, stawka – 90 zł/60 min.