Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Opolski

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2014

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaPrzygotowanie do szkołyDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Matematyka jest moją pasją. Na studiach byłem jedyną osobą, która nie miła problemów ze zadaniem matematyki wtedy też często udzielałem korepetycji moim rówieśnikom z roku oraz pomagałem w rozwiązywaniu zadań znajomym z innych kierunków ścisłych. Jestem osobą otwartą i chętną do współpracy mam duże doświadczenie w pracy z młodzieżą w każdym wieku jako harcerski instruktor i wychowawca zajmuję się pracą z młodzieżą na co dzień od 7 lat. Jestem gotów samodzielnie opanować nowy dla mnie materiał jeśli będzie ode mnie tego wymagać plan nauczania moich uczniów.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, córka jest również zadowolona. Pan Robert jest jak najbardziej kompetentnym korepetytorem! Umówiliśmy się na następny rok!

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Wykładowca niezwykle utalentowany. Osoba rzeczowa i świetnie potrafiąca po jednm spotaniu ocenić ucznia. Wreszcie spotkałam nauczyciela, który zrozumiał nad czym powinno się pracować u mojego syna, a w pracy tej jest niezwykle cierpliwy i spokojnie konsekwenntny,( co jest bezcenne w wypadku mojego syna). Ze mną, jako rodzicem utrzymuje kulturalny kontakt. Wiem co robi z synem i jakie są owoce tej pracy. Syn jest zadowolony i wreszcie przykłada się do pracy i myślę, że to między innymi efekt osobowości i profesjonalizmu Pana. Ogólnie jestem do tej pory bardzo zadowolona.

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Pan Robert jest naprawdę dobrym korepetytorem, świetnie tłumaczy oraz ma super podejście do ucznia!

Matematyka, Szkoła średnia

Póki co jesteśmy zadowoleni z pracy korepetytora - punktualny, słowny, uczciwy, szuka sposobów by dotrzeć z tematem do syna. Syn lubi go i szanuje. Rozumuje tłumaczenia, pyta, sygnalizuje o problemach co świadczy o tym że pan Robert nie blokuje go i nie zastrasza. Polegamy na jego wskazówkach i czekamy na efekty.

Matematyka, Szkoła postawowa 4-6 klasa

Bardzo dobry korepetytor, polecam

Matematyka, Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Cierpliwy, potrafi dostosować się do oczekiwań. Tłumaczy krok po kroku, zachęca do matematyki a dodatkowo w miłej atmosferze. Serdecznie polecam

Pokaż więcej opiniiUkryj opinii

Podobne ankiety Opole

Florian S.

30 Zł/god

Michał P.

40 Zł/god

5

Radosław G.

30 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Robert M. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Opole i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Przygotowanie do szkoły
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 50 Zł/god.