Korepetycje - Joanna S. id:23777

Joanna S.

50 zł/60 min

Joanna S.

«Wróciłam po ośmiu latach do Polski z Włoch, pracowałam w języku włoskim jako stewardessa, obecnie kontynuuję te pracę w Polsce.»

Przedmioty

Język włoski

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Kursy uniwersyteckie

Konwersacje

Język w biznesie

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Dla początkujących

Dla dzieci

Informacje o doświadczeniu:

Nauka nastawiona przede wszystkim na konwersacje, czytanie, wymowa, gramatyka i inne.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Poznań: Fabianowo-Kotowo, Górczyn, Grunwald Południe, Grunwald Północ, Jeżyce, Junikowo, Kiekrz, Krzesiny-Pokrzywno-Garaszewo, Krzyżowniki-Smochowice, Kwiatowe, Ławica, Morasko-Radojewo, Naramowice, Nowe Winogrady Południe, Nowe Winogrady Północ, Nowe Winogrady Wschód, Ogrody, Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Piątkowo, Podolany, Rataje, Sołacz, Stare Miasto, Stare Winogrady, Starołęka-Minikowo-Marlewo, Stary Grunwald

U korepetytora:

ul. Buczka , Luboń, Luboń

Lekcje online:

tak

O sobie

Posiadam wykształcenie wyższe- magister Turystyki i Rekreacji na Uniwersytecie im Adama Mickiewicza. Od 8 lata pracuję jako stewardessa. Pracę zaczynałam we Włoszech w Bolonii dla irlandzkiej firmy Ryanair. Później zmieniłam na włoskie linie lotnicze Air Dolomiti a obecnie wróciłam do kraju i pracuje w Polskich charterowych liniach lotniczych Enter Air. Obecnie chciałabym się poddać swojej drugiej pasji jaką jest nauka języka włoskiego dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej i średniej, pomoc przy wyjeździe na studia zagraniczne i inne. Na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie podać grafiku ponieważ moja praca wiąże się z wyjazdami ale mam tez czas wolny. na studiach uczyłam prywatnie języka angielskiego. Jestem w trakcie wyrabiania certyfikatu z języka włoskiego poziom C1.

Wykształcenie:

Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, magister, 2009

Wiek:

26-35

Doświadczenie:

ponad 2 lata

opinie

Opinie klientów

5

1

4

0

3

0

2

0

1

0

Sebastian
21.12.2020

Język włoski, Dla początkujących

Pani Joanna to świetny nauczyciel, bardzo polecam!