Korepetycje - Paweł P. id:24979

«Uczę języka rosyjskiego i języka polskiego, uczyłem do tej pory wyłącznie osoby dorosłe, komunikacja z dziećmi nie jest dla mnie problemem.»

40 zł/60 min

Paweł P.

id: 24979

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Medyczny w Łodzi

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Szkoła średnia Przygotowanie do szkoły Konwersacje Native speaker Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Pochodzę z Białorusi, od dzieciństwa rozmawiam w języku rosyjskim, jestem native speakerem, mam polskie korzenie, więc również od wczesnych lat życia język polski nie był mi zupełnie obcy, w starszych klasach szkoły zacząłem uczęszczać na lekcje polskiego, ponieważ chciałem się dostać na studia do Polski, łącznie uczyłem się języka polskiego przez 6 lat, w tym 2 lata w Studium Języka Polskiego Dla Cudzoziemców w Łodzi, egzamin końcowy zdałem na 4+, świadczy to o znajomości języka na poziomie C1. Oferuję swoim uczniom naukę języka rosyjskiego i języka polskiego, zapraszam do współpracy osoby, które chcą nauczyć się jednego z tych języków, bądź rozwijać już nabyte umiejętności. Zakres wiedzy, który oferuję to głównie nauka mówienia, rozumienia ze słuchu, tłumaczenia, czytania, rozumienia tekstu pisanego, nauka wymowy i samodzielnego budowania wypowiedzi. Zapraszam serdecznie. :)

Język polski - informacje o doświadczeniu:

Praca z tekstem, nagraniami audio, pisanie wypracowań, tłumaczenie tekstów, nauka wymowy, konwersacje. Powyższe metody pozwalają na jednoczesną naukę słownictwa, rozumienia, wymowy, oprócz tego pomagają w nauczeniu się wypowiadania się i rozumienia wypowiadanych przez kogoś treści.

Język rosyjski - informacje o doświadczeniu:

Podobne ankiety Łódź

30zł/60 min
40zł/60 min

Mariia D.

Mam na imię Maria. Jestem studentką Uniwersytetu Łódzkiego. Studiuję w języku angielskim. Mam poziom języka angielskiego i polskiego B2.

30zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Paweł P. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Język polski
  2. Język rosyjski
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Szkoła średnia
  • Przygotowanie do szkoły
  • Konwersacje
  • Native speaker
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, u ucznia, przez skype, stawka – 40 zł/60 min.