Korepetycje - Wojciech A. id:25208

«Jestem studentem ostaniego roku Wydziału Lekarskiego PUM. Przygotowuję do egzaminu maturalnego z biologii, a także pomagam w bieżącej nauce szkolnej.»

70 zł/60 min

Wojciech A.

id: 25208

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Poziom:

student

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła postawowa 4-6 klasa Poziom podstawowy

O sobie

Nazywam się Wojciech. Jestem studentem 6-ego roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Na studia dostałem się za pierwszym podejściem, a w ich trakcie wszystkie egzaminy zdałem w pierwszym terminie. Oferuję pełne przygotowanie do matury z biologii oraz pomoc w bieżącej nauce chemii. Sam podczas nauki w szkole średniej musiałem bardzo dobrze opanować materiał z tych przedmiotów, aby dostać się na wymarzone studia lekarskie. Wiem jakie trudności wiążą się z nauką wspomnianych zagadnień i potrafię je w przystępny sposób rozwiązać. Wielu uczniom szczególny kłopot sprawia nauka "pisania pod klucz", której niestety nie da sie uniknąć chcąc dobrze zdać egzamin maturalny z biologii. Na zajęciach kładę duży nacisk na wyćwiczenie tej umiejętności.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem do prowadzenia zajęć on-line (mikrofon pojemnościowy z filtrem, kamera, możliwość udostepniania ekranu uczniowi).

Chemia - informacje o doświadczeniu:

NIE UCZĘ WEDŁUG SCHEMATU - organizację zajęć i metodykę dostosowuję INDYWIDUALNIE do każdego ucznia, do jego predyspozycji, posiadanej już wiedzy i czasu, jaki może poświęcić na naukę. Zapewniam potrzebne matriały do nauki indywidualnej oraz zbiory zadań. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości szkolnych (wszystkie poziomy). Dysponuję sprzętem do prowadzenia zajęć on-line w wysokiej jakości obrazu i dźwięku (mikrofon pojemnościowy z filtrem, kamera, szybkie łącze internetowe)

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Ivan K.

Chemistry online tutor

60zł/60 min

Michał F.

Doświadczenie, cierpliwość, uśmiech i przygotowanie merytoryczne :)

4.9
90zł/60 min

Małgorzata J.

Korepetycje z CHEMII - każdy poziomie nauki, przygotowanie do matury, pomoc doraźna, pomoc w rozwiązywaniu zadań i problemów.

5
60zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Wojciech A. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, przez skype, stawka – 70 zł/60 min.