Korepetycje - Wojciech A. id:25208

«Jestem Lekarzem. Przygotowuję do zdania matury rozszerzonej z biologii z wysokim wynikiem, wystarczającym do dostania się na studia medyczne.»

100 zł/60 min

Wojciech A.

id: 25208

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie

Poziom:

lekarz

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Poziom podstawowy

O sobie

Nazywam się Wojciech. Jestem lekarzem. Na studia dostałem się za pierwszym podejściem, a w ich trakcie wszystkie egzaminy zdałem w pierwszym terminie. Oferuję pełne przygotowanie do matury z biologii oraz pomoc w bieżącej nauce chemii. Sam podczas nauki w szkole średniej musiałem bardzo dobrze opanować materiał z tych przedmiotów, aby dostać się na wymarzone studia lekarskie. Wiem jakie trudności wiążą się z nauką wspomnianych zagadnień i potrafię je w przystępny sposób rozwiązać. Wielu uczniom szczególny kłopot sprawia nauka "pisania pod klucz", której niestety nie da się uniknąć chcąc dobrze zdać egzamin maturalny z biologii. Na zajęciach kładę duży nacisk na wyćwiczenie tej umiejętności.

Dysponuję profesjonalnym sprzętem do prowadzenia zajęć on-line (mikrofon pojemnościowy z filtrem, kamera, możliwość udostepniania ekranu uczniowi). Posiadam również dobre warunki do prowadzenia zajęć w swoim mieszkaniu, 10 minut od Zamku Królewskiego.

Chemia - informacje o doświadczeniu:

NIE UCZĘ WEDŁUG SCHEMATU - organizację zajęć i metodykę dostosowuję INDYWIDUALNIE do każdego ucznia, do jego predyspozycji, posiadanej już wiedzy i czasu, jaki może poświęcić na naukę. Zapewniam potrzebne matriały do nauki indywidualnej oraz zbiory zadań. Chętnie pomogę w nadrobieniu zaległości szkolnych (wszystkie poziomy). Dysponuję sprzętem do prowadzenia zajęć on-line w wysokiej jakości obrazu i dźwięku (mikrofon pojemnościowy z filtrem, kamera, szybkie łącze internetowe)

Biologia - informacje o doświadczeniu:

Oferuję pełne przygotowanie do matury rozszerzonej z biologii, zarówno dla osób rozpoczynających naukę, jak i zainteresowanych szybką powtórką i wyćwiczeniem pisania "pod klucz". NIE UCZĘ WEDŁUG SCHEMATU - organizację zajęć i metodykę dostosowuję INDYWIDUALNIE do każdego ucznia, do jego predyspozycji, posiadanej już wiedzy i czasu, jaki może poświęcić na naukę. Zapewniam potrzebne matriały do nauki indywidualnej oraz zbiory zadań.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Warszawa

Marta S.

Prowadzę zajęcia z matematyki i chemii zarówno oparte na podstawie programowej jak i własnego programu - zależnie od wiedzy i możliwości ucznia.

4.9
120zł/60 min

Kiran V.

I would like to teach English, Mathematics, Biology, Physics, Computer literacy, Technical drawing, Origami.

80zł/60 min

Aleksandra L.

Korepetytor matematyki, chemii i fizyki.

4.8
80zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Wojciech A. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 3 lata). Korepetytor mieszka w Warszawa i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Chemia
  2. Biologia
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, online, stawka – 100 zł/60 min.