Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Anette . id:25428

Anette .

50za 60 min

Anette .

«Nauczycielka języka niemieckiego z powołania, tłumacz.»

Przedmioty

Język niemiecki

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Zapewniam ciekawe i bardzo dobrej jakości materiały do nauki (często są to materiały kolorowe i dzięki temu ułatwiające zapamiętywanie) Lekcje dopasowuję pod kątem danego ucznia, w dużej mierze sama tworzę indywidualnie dopasowane ćwiczenia. Prowadzę również LEKCJE ONLINE przez skypa z użyciem interaktywnej białej tablicy. Istnieje możliwość połączenia lekcji na przemian lekcje online i lekcje osobiście.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Bydgoszcz

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem absolwentką filologii germańskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie w systemie dziennym. Posiadam wieloletnie, udokumentowane doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego – referencje ze szkół językowych, w których byłam i jestem lektorem. Posiadam również udokumentowane doświadczenie jako tłumacz języka niemieckiego. Mam za sobą wielomiesięczny pobyt w Niemczech w Köln (w Kolonii), gdzie udoskonalałam język niemiecki. Język niemiecki od zawsze był moją pasją, do nauczania tego języka podchodzę z wielkim zaangażowaniem. Dokładam wszelkich starań, aby zajęcia, które prowadzę były ciekawe i rozwijały wszystkie kompetencje językowe.

Zapewniam wszechstronne, bardzo dobrej jakości materiały do nauki. Udzielam lekcji języka niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania:
*Lekcja u mnie (FORDON) –50zł/ 60 minut (50zł/h)- standardowa długość lekcji.

*Lekcja dla dwóch osób- 20 zł do podanej ceny.

Zajęcia odbywają się w komfortowych warunkach, odpowiednie wyciszenie pozwala na skupienie i skoncentrowanie się na nauce. Posiadam odpowiednio przystosowany, profesjonalny pokój-gabinet - wyposażony m.in. w dużą tablicę, duże biurko dla ucznia, ksero, sprzęt audio. W cenie zawarte są różnorodne, ciekawe i bardzo dobrej jakości materiały do nauki (często są to materiały kolorowe i dzięki temu ułatwiające zapamiętywanie) Lekcje dopasowuję pod kątem danego ucznia, w dużej mierze sama tworzę indywidualnie dopasowane ćwiczenia.

Prowadzę również LEKCJE ONLINE przez skypa z użyciem interaktywnej białej tablicy. Istnieje możliwość połączenia lekcji na przemian lekcje online i lekcje osobiście.

Kursy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, kursy wakacyjne, kursy dla opiekunek wyjeżdżających do krajów niemieckojęzycznych, kursy specjalistyczne: język niemiecki w biznesie, język niemiecki w branży IT itp., przygotowanie do matury, egzaminu, sprawdzianu, wsparcie językowe dla studentów germanistyki i lingwistyki. Konwersacje, gramatyka, nauka i utrwalanie słownictwa ( w blokach tematycznych), pisanie, czytanie.

Lokalizacja : Fordon, przed budynkiem bardzo duży bezpłatny parking - zawsze dużo wolnych miejsc parkingowych.

Wykształcenie:

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, magister, 2005

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 10 lat