Korepetycje - Małgorzata Ł. id:25762

Małgorzata Ł.

50 za 60 min

Małgorzata Ł.

«Native speaker, uczę języka angielskiego oraz geografii»

Przedmioty

Język angielski

Geografia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Przygotowanie do szkoły

Przygotowanie do TOEFL, IELTS testow

Konwersacje

Native speaker

Poziom A1-A2 (Beginner, Elementary)

Poziom B1-B2 (Intermediate)

Poziom C1-C2 (Advanced, Proficiency)

Dla początkujących

Dla dzieci

Informacje o doświadczeniu:

Skupiam się na lekcjach na takim rozkładzie pracy 10 min rozmowa po angielsku na temat zależny od zaawansowania języka ucznia 20 min bądź 30 gramatyka lub zadania do egzaminów w zależności od potrzeb ucznia 30/20 min zadań na słuchanie/czytanie lub słownictwo zależy od potrzeb ucznia i dnia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Informacje o doświadczeniu:

Pomagam w przygotowaniu do matur już 5 lat. Do egzaminów gimnazjalnych i 8 klasisty 3. Moi uczniowie zawsze konczą z wynikiem powyżej 90%. Jestem nauczycielem wymagającym i wspierającym.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Lublin

Lekcje online:

tak

O sobie

Dzień dobry, wychowałam się w Stanach. Aktualnie pracuję w Polsce jako native speaker i nauczyciel angielskiego. Posiadam certyfikaty potwierdzające moją znajomość języka angielskiego, takie jak: CAE, FCE, C2 Proficiency. Mój poziom języka angielskiego jest na wysokim poziomie, nie mam problemu w nauczaniu języka. Moje lekcje to przede wszystkim dostosowanie się do klienta. Lekcje mówione, gramatyka, słownictwo. Wszystko przeplatane i uzupełniające się w pełną całość. Mam 5 letnie doświadczenie jako nauczyciel. Pracuję z osobami na poziomach A1-C2. Z dorosłymi, jak i dziećmi. Cena za lekcje przy dłuższym okresie współpracy to 50 zł za 60 min. Jestem studentką geografii i ekonomii. Jestem laureatką olimpiady geograficznej i wielu innych konkursów o tej tematyce. Na swojej maturze z geografii zdobyłam 100%. Jestem osobą miłą, od dwóch lat pracuję z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi jako nauczyciel/native speaker. Cena lekcji za 60 min to 50 zł. Moi uczniowie osiągnęli wyniki bardzo dobre na maturach oraz konkursach. Mam doświadczenie w przygotowywaniu maturalnym. Zapraszam do współpracy.

Wykształcenie:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, licencjat

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat