Korepetycje - Katarzyna R. id:26329

«Służę pomocą jako nauczyciel śpiewu, gry na fortepianie, historii muzyki i psychologii dla każdego chętnego do nauki dziecka lub dorosłego.»

50 zł/60 min

Katarzyna R.

id: 26329

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego

Poziom:

licencjat

Rok ukończenia:

2020

Wiek:

26-35

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Jestem absolwentką wokalistyki na Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego oraz psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam tytuł zawodowego muzyka oraz ukończony kurs z logopedii, co zdecydowanie ułatwia naukę poprawnej dykcji i emisji głosu. W roku szkolnym 2018/19 rozpoczęłam pracę w Szkole Muzycznej YAMAHA jako nauczyciel śpiewu, gry na fortepianie i zajęć rytmiczno-umuzykalniających dla dzieci i niemowląt. Przeszłam szkolenia w systemie YAMAHA oraz Studium Pedagogiczne przygotowujące do pracy z dziećmi. Mam na koncie sukcesy swoich uczniów w postaci miejsc na podium na konkursach śpiewu solowego. Sama jestem śpiewaczką oraz chórzystką koncertującą w kilku krajach Europy (Polska, Austria, Niemcy, Francja, Szwajcaria, Szwecja, Dania).

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Pracowałam jako nauczyciel gry na pianinie i keyboardzie w Szkole Muzycznej YAMAHA, gdzie uczyłam dorosłych i dzieci od 4. roku życia, zwłaszcza na poziomie początkującym. Sama przeszłam kilkuletnie kształcenie na fortepianie jako instrumencie dodatkowym w Szkole Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Podczas nauki gry wprowadzam podstawy techniczne, interpretacyjne oraz teoretyczne, dbając o niewykształcenie złych nawyków i dopasowując utwory do zainteresowań uczniów.

Niania dla dzieci - informacje o doświadczeniu:

Oferuję pomoc dla rodziców w postaci wspólnego spędzania czasu, nadrabiania zaległości szkolnych, czytania, muzykowania, zabaw ruchowych i umysłowych, gier planszowych czy online, a także opieki i wspomagania rozwoju. Jestem magistrem psychologii, absolwentką Studium Pedagogicznego oraz oferuję dojazd na terenie całego Wrocławia. Zapraszam na swój profil na serwisie niania.pl: https://www.niania.pl/opiekunka/katarzyna-r-59-31

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

Pracowałam jako nauczyciel śpiewu w Szkole Muzycznej YAMAHA. Do tej pory przez 9 lat uczyłam się śpiewu solowego w Szkole Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Ukończyłam też Studium Pedagogiczne oraz kurs logopedii przygotowujące do nauki emisji głosu. Sama jestem koncertującą śpiewaczką i chórzystką. Stawiam na połączenie naturalnego potencjału ucznia z odpowiednią techniką oraz interpretacją, dostosowując swoje metody do konkretnej osoby. Pracuję z dziećmi i dorosłymi.

Psycholog - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku: psychologia w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Przygotowuję do olimpiad psychologicznych oraz pomagam w pisaniu prac oraz nauce zagadnień z obszaru psychologii. Zapraszam również wszystkich zaciekawionych psychologią do zadawania pytań oraz poszerzania wiedzy na temat zdrowia psychicznego.

Historia muzyki - informacje o doświadczeniu:

Ukończyłam kilkuletni kurs historii muzyki zakończony maturą oraz egzaminem ustno-słuchowym z historii muzyki jako absolwentka Szkoły Muzycznej II stopnia oraz Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Przygotowuję do egzaminów, pomagam w pisaniu prac oraz nauce zagadnień dotyczących historii i teorii muzyki.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Wideoprezentacja nauczyciela

Podobne ankiety Wrocław

30zł/60 min

Ewa J.

Korepetycje/Pomoc w zadaniach domowych Szkoła podstawowa

40zł/60 min

Tymoteusz L.

Udzielam lekcje śpiewu, gry na keyboardzie, pianinie, flecie i gitarze (również basowej). A także harmonii, kształcenia słuchu i kompozycji.

5
40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Katarzyna R. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 5 lat). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Lekcje śpiewu
 2. Gra na fortepianie
 3. Historia muzyki
 4. Niania dla dzieci
 5. Psycholog
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, przez skype, stawka – 50 zł/60 min.