Korepetycje - Bartek W. id:26429

«Zajmuję się nauką języka angielskiego, historii muzyki oraz gry na saksofonie i fortepianie. Jestem zainteresowany współpracą z każdą grupą wiekową.»

50 zł/60 min

Bartek W.

id: 26429

Miejsce lekcji

U ucznia:

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Uniwersytet Śląski w Katowicach

Poziom:

student

Wiek:

18-25

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowej Przygotowanie do matury rozszerzonej Egzamin 8-klasisty Szkoła średnia Szkoła podstawowa 7-8 klasa Szkoła podstawowa 4-6 klasa Dla początkujących Dla dzieci Poziom podstawowy

O sobie

Z wykształcenia jestem saksofonistą. Skończyłem I i II stopień ZPSM im. Stanisława Moniuszki w Bielsku-Białej. Obecnie studiuję Edukację artystyczną w zakresie sztuki muzycznej na Uniwersytecie Śląskim. Byłem jednym z 25 najlepszych maturzystów w Polsce (na zajęciach powiem Ci, jakie miałem wyniki). Jestem także laureatem Olimpiady Artystycznej w sekcji historia muzyki, a na moim świadectwie maturalnym miałem średnią ocen 5,50 (18 szóstek i 12 piątek). Jestem bardzo energiczny i znam się na pracy z ludźmi. Zawodowo zajmuję się koordynacją projektów w międzynarodowej organizacji chrześcijańskiej. Chcę moim uczniom pokazać, że nauka może być przyjemna i zrealizowane cele mogą dawać bardzo dużo satysfakcji. Sam nigdy nie byłem na korepetycjach, ale wiem, że niektórzy potrzebują wsparcia w swojej edukacyjnej podróży. Chętnie Ci pomogę! Lekcje z angielskiego i historii muzyki możesz odbywać wspólnie z kolegą albo koleżanką i podzielić się kosztami korepetycji!

Język angielski - informacje o doświadczeniu:

Zależy mi na tym, żebyś poznał/a żywy język angielski poprzez filmy, podcasty, wykłady, artykuły, fragmenty książek i piosenki. Przygotowuję uczniów zarówno pod zadania egzaminacyjne, jak i do codziennej komunikacji, a także pomagam z bieżącymi zadaniami ze szkoły. Program korepetycji dostosowuję do indywidualnych potrzeb ucznia, związanych z jego wiekiem, charakterem i zainteresowaniami. Dobrze dogadam się zarówno z tym, który nienawidzi podręczników, jak i tym, który lubi porządne notatki.

Gra na fortepianie - informacje o doświadczeniu:

Gra na instrumencie to największa frajda, jaka spotkała mnie w życiu. Chcę podzielić się z Tobą tym, co kocham. Efekty często nie są widoczne od razu, ale zrobimy tak, żeby nawet początkowe zmagania z instrumentem były źródłem fantastycznej zabawy i radości.

Historia muzyki - informacje o doświadczeniu:

Dla niektórych ten przedmiot nie wydaje się ciekawy. Muszę przyznać, że dla mnie też jest dosyć nudny, więc obiecuję, że zrobię wszystko, żeby nauka historii muzyki była dla Ciebie przyjemnością. Dostosuję naukę do Twoich indywidualnych potrzeb.

Gra na saksofonie - informacje o doświadczeniu:

Saksofon to jeden z najpopularniejszych instrumentów na świecie. Decyzja rozpoczęcia nauki gry na tym instrumencie była jedną z najlepszych w moim życiu. Jeśli marzysz o graniu na saksofonie, skontaktuj się ze mną i pomogę Ci w tym przedsięwzięciu.

Harmonogram zajęć

8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
PoniedziałekPn
WtorekWt
ŚrodaŚr
CzwartekCz
PiątekPt
SobotaSb
NiedzielaNd
- możliwy termin zajęc

Podobne ankiety Skoczów

Maria W.

Jestem studentką lingwistyki stosowanej i posiadam certyfikaty. Pomogę opanować język, a przede wszystkim przełamać barierę przed mówieniem.

40zł/60 min
Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Bartek W. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji mniej niż 1 rok). Korepetytor mieszka w Skoczów i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

 1. Język angielski
 2. Gra na fortepianie
 3. Gra na saksofonie
 4. Historia muzyki
Można wybrać następne poziomy nauczania:
 • Przygotowanie do matury podstawowej
 • Przygotowanie do matury rozszerzonej
 • Egzamin 8-klasisty
 • Szkoła średnia
 • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
 • Szkoła podstawowa 4-6 klasa
 • Dla początkujących
 • Dla dzieci
 • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, online, stawka – 50 zł/60 min.