Korepetycje - Margit Katarzyna K. id:26541

Margit Katarzyna K.

50 zł/60 min

Margit Katarzyna K.

«Jestem nauczycielem języka hiszpańskiego i udzielam lekcji on-line. Spędziłam 19 lat w Hiszpanii, od roku mieszkam w Meksyku. Dyplom DELE poziom C2.»

Przedmioty

Język hiszpański

Poziomy nauczania:

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Szkoła podstawowa 1-3 klasa

Kursy uniwersyteckie

Konwersacje

Język w biznesie

Native speaker

Gramatyka

Poziom A1-A2

Poziom B1-B2

Poziom C1-C2

Przygotowanie do DELE

Studia zagraniczne

Kursy specjalistyczne

Dla początkujących

Dla dzieci

Informacje o doświadczeniu:

Jeśli zależy Ci na nauce żywego języka hiszpańskiego jestem do Twojej dyspozycji! 19 lat spędzonych w Hiszpanii, od roku w Meksyku. Dyplom DELE na poziomie C2, master pedagogiczny hiszpańskiej uczelni. Moja specjalizacja to hiszpański biznesowy, ale z dużą radością udzielam również lekcji dzieciom i młodzieży. Stawiam na miłą atmosferę na lekcjach i pozytywną motywację uczniów. Posiadam autorską kompilację materiałów do nauki hiszpańskiego, piszę własne ćwiczenia.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem magistrem Uniwersytetu Jagiellońskiego ze specjalizacją pedagogiczną zdobytą w Hiszpanii, na Uniwersytecie w Vigo. W Hiszpanii zajęłam się również tematyką eksportową i zdobyłam tytuł Wyższego Technika Specjalisty w Handlu Zagranicznym. Po 10 latach doświadczenia w pracy w działach eksportowych i zaliczeniu egzaminu państwowego zostałam zaproszona do grona ekspertów hiszpańskiego instytutu handlu zagranicznego, ICEX. Udzielam lekcji hiszpańskiego w biznesie i handlu zagranicznym, z naciskiem na prowadzenie negocjacji w mowie i piśmie. Nie przeszkadza mi to jednak udzielać lekcji również dzieciom i młodzieży, w czasie któych staram się o miłą atmosferę, motywowanie ucznia oraz dobrą zabawę. Posiadam kompilację materiałów różnego typu, z różnych książek. Usiłuję również zapoznać ucznia z żywym, potocznym językiem spotykanym na portalach społecznościowych oraz w memach. Staram się przekazać również dużo informacji o zwyczajach i kulturze różnych krajów hiszpańskojęzycznych. Prowadzę lekcje hiszpańskiego od zera dla dzieci i dorosłych, przygotowuję do egzaminów DELE.

Wykształcenie:

Universidad de Vigo, magister, 2008

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia