Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

Wyjechał:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Politechnika Wrocławska

Poziomy nauczania

Przygotowanie do matury podstawowejPrzygotowanie do matury rozszerzonejEgzamin 8-klasistySzkoła średniaSzkoła podstawowa 7-8 klasaSzkoła postawowa 4-6 klasaSzkoła podstawowa 1-3 klasaKursy uniwersyteckiePoziom podstawowy

O sobie:

Hej, jako student Politechniki Wrocławskiej i gitarzysta-samouk z siedmioletnim doświadczeniem staram się przekazać wiedzę z matematyki i muzyki na poziomach od podstawowego do średnio-zaawansowanego (w przypadku matematyki - zaawansowanego).
Do wielu rzeczy, które umiem teraz dochodziłem często sam, więc przyznam, że zajęcia ze mną opierają się w dużej mierze na patentach, które poznałem przez lata i które pozwoliły pozornie trudne zagadnienia rozwiązać w łatwiejszy i przystępny sposób. Żeby nie wyjść jednak na kogoś, kto wszystko robi na skróty, zajęcia są również podparte sporą ilością teorii, żeby ktoś, kto nauczy się grać czy liczyć miał pojęcie dlaczego robi to właśnie w ten sposób.
Do tej pory gry na gitarze uczyłem osoby w każdym wieku, od zainteresowanych przedmiotem dzieci, po dorosłe już osoby, które postanowiły spełnić marzenie z dawnych lat czy najzwyczajniej w świecie zrobić przyjemność żonie grając jej ulubioną piosenkę. :)
Z matematyki zakres nauczania jest od wiedzy podstawowej, przez przygotowania do matur, po kursy realizowane na studiach technicznych - analiza, algebra, różniczki.

Zajęcia mogą odbywać się w tygodniu od godziny 17 do wieczora, bądź w weekendy od rana do wieczora.

Odzew klienta

Matematyka, Szkoła średnia

Pan Maciej to bardzo solidny nauczyciel, jest cierpliwy, tworzy fajną atmosferę współpracy. Bardzo polecam!

Matematyka, Szkoła średnia

Pan Maciej jest rzeczowy i konkretny. Na każde zajęcia jest dobrze przygotowany. Wie jak uczyć, aby nauczyć, a to najważniejsze.

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

Pan Maciej niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Polecam

Krótka informacja o korepetytorze

Maciej T. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Wrocław i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Matematyka
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Przygotowanie do matury podstawowej
  • Przygotowanie do matury rozszerzonej
  • Egzamin 8-klasisty
  • Szkoła średnia
  • Szkoła podstawowa 7-8 klasa
  • Szkoła postawowa 4-6 klasa
  • Szkoła podstawowa 1-3 klasa
  • Kursy uniwersyteckie
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u ucznia, stawka – 40 Zł/god.