Korepetycje - Maria M. id:33305

Maria M.

50za 60 min

Maria M.

«Nazywam się Maria, moim językiem pierwszym jest język rosyjski.»

Przedmioty

Język rosyjski

Poziomy nauczania:

Konwersacje

Język w biznesie

Native speaker

Gramatyka

Dla początkujących

Dla dzieci

Informacje o doświadczeniu:

Dla każdego ucznia tworzę nowy program lekcji i ćwiczeń, w zależności od zainteresowań i celów ucznia. Prowadzę zajęcia online, używając plików Google drive oraz interaktywne zadania. Każdy student zawsze otrzymuje zadanie domowe.

Miejsce lekcji

U ucznia:

Warszawa:

Mokotów

Augustówka, Czerniaków, Ksawerów, Sadyba, Siekierki, Sielce, Stary Mokotów, Stegny, Służew, Służewiec, Wierzbno, Wyględów

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Ujazdów, Śródmieście Południowe, Śródmieście Północne
U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Zaczynałam uczyć języków obcych (rosyjski, angielski) jako wolontariusz, około 2 lat na różnych platformach takich jak MylanguageExchange, Angloville. Poważną pracą to nigdy nie było, zawsze robiłam to dla własnej satysfakcji i inspiracji. Po prostu lubię swoje hobby, języki. Podczas pandemii studenci wykazali się zmniejszoną koncentracją i zaangażowaniem. Myślę, że to jest związane z tym, że zajęcia online nie tak bardzo są emocjonalne jak 'live'.

Osiągnięcia studentów zawsze zależą w pierwszej kolejności tylko od samych studentów. Jeśli zadanie domowe nie jest zrobione, następnej lekcji nie zaczynam. Jeśli student przestaje pracować w domu, to więcej nie współpracuję ze studentem. Interesują mnie osoby naprawdę zainteresowane i energetyczne, które potrafią pracować nad językiem. Mogę długo tłumaczyć odmianę i koniugację w języku rosyjskim, lecz nie ma to sensu, jeśli student nie robi później zadania domowego, nie zadaje pytań i nie interesuje się niczym innym poza zajęciami. Struktura lekcji jest prawie zawsze taka sama. Czasem robię lekcji 'shock' w celu obudzić ucznia i postawić go w nietypową sytuację (np. poproszę przeczytać kawałek tekstu, będę zadawać pytania).

Wykształcenie:

Politechnika Warszawska, inżynier, 2021

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia