Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Julia D. id:33741

Julia D.

70za 60 min

Julia D.

«Cześć, jestem Julia mam, 19 lat i bardzo chętnie pomogę w nauce w miłej i bezstresowej atmosferze. Jestem osobą pozytywną, uśmiechniętą i ambitną.»

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem absolwentką klasy z Maturą Międzynarodową IB DP i bardzo chętnie udzielę korepetycji. Aktualnie studiuję w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i systematycznie uczę się języka angielskiego oraz języka włoskiego. W liceum wszystkie przedmioty odbywały się u mnie w języku angielskim, którym posługuje się na poziomie C1, natomiast włoskim na poziomie A2/B1. Postaram się przekazać wiedzę w kreatywny sposób oraz pomogę w odrobieniu pracy domowej. Z korepetycjami miałam styczność praktycznie na każdym etapie swojej edukacji, posiadam wiele materiałów pomocniczych i wiem jak powinna wyglądać lekcja na godnym poziomie. Często pomagałam rówieśnikom lub osobom młodszym w przyswojeniu wiedzy. Miejsce przeprowadzenia zajęć do ustalenia. Serdecznie zapraszam do kontaktu!

Wykształcenie:

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie, student

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

mniej niż 1 rok

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia