Korepetycje - Beata B. id:34093

Beata B.

70za 60 min

Beata B.

«Biotechnolog oraz Badacz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym ze świetnym podejściem do dzieci! (kilkuletni wolontariusz fundacji)»

Przedmioty

Chemia

Biologia

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Lekcję dzielę na część teoretyczną i praktyczną. Powtarzamy materiał bieżący ale jeśli dostrzegam braki w wiedzy nadrabiamy zaległości.

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Egzamin 8-klasisty

Szkoła średnia

Szkoła podstawowa 7-8 klasa

Szkoła podstawowa 4-6 klasa

Poziom podstawowy

Informacje o doświadczeniu:

Na moich zajęciach uczymy się teorii, ale też praktyki. Ćwiczymy na zadaniach z różnych wydawnictw o różnym stopniu trudności - Tutor WSiP Oficyna Edukacyjna Nowa Era Kurs Sikory (liceum Hoffmanowej). Odpowiedź Formułujemy zgodnie z wymaganiami CKE. To bardzo ważne, by od początku zacząć odpowiadać zgodnie z wymaganiami przyszłego egzaminu dojrzałości.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Dzień dobry,
Z przyjemnością udzielę korepetycji z biologii online jak i stacjonarnie.
Ciągła styczność z materiałem na moich studiach (Biotechnologia medyczna; Uniwersytet Warszawski oraz praca badacza na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym) powoduje, że potrafię w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczyć uczniom zagadnienia stwarzające największe problemy z biologii tj. Biologia komórki, metabolizm czy genetyka.

Przygotowując się do matury znalezienie odpowiedniego korepetytora -zaangażowanego pilnego i zmotywowanego nie jest łatwe. Sama się o tym przekonałam zdwajać maturę 6 lat temu. Niemniej jednak uzyskałam wynik na poziomie 80% tak, że dostałam się na upragnione studia. Bazując na swoim doświadczeniu, pragnę zapewnić moim uczniom wsparcie i profesjonalne przygotowanie do egzaminu również egzaminu dojrzałości.

_Lekcje dedykowane są dla uczniów szkół podstawowych oraz liceów/techników, którzy marzą o wysokim wyniku z matury bądź o znacznej poprawie swoich ocen!

_Podczas przygotowywania uczniów do matur zgromadziłam wiele przydatnych materiałów (przygotowuję zestawy zadań z różnych wydawnictw takich jak WSiP, Nowa Era, Witowski, Sikora, Tutor itp), które pomagają w szybszym i lepszym zrozumieniu tematów jak i przekładają się na wysokie wyniki z egzaminów czy sprawdzianów! Ponadto sprawdzam wiedzę swoich uczniów [* okazjonalnymi testami oraz zadaję prace domowe. D*] dodatkowe materiały na moich zajęciach nie będą potrzebne.

_Na zajęciach robimy zadania i uczymy się teorii. To ważne, by umieć wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce!!
Formułujemy wnioski zgodne z wymaganiami podstawy programowej i CKE.
W czasie trzech lat udzielania korepetycji moi uczniowie mogą pochwalić się wysokim wynikiem matur jak i znaczną poprawą swoich ocen już od pierwszych klas szkół ponadgimnazjalnych :)

_Jedyne czego staram się wymagać od uczniów to pozytywne nastawienie do nauki i zmotywowania do wspólnej poprawy sytuacji, jeśli jest to ocena mierna w szkole na bardzo dobrą czy nadrobienie zaległości w wiedzy do matury. Staram się mobilizować moich uczniów do wzmożonej pracy, ponieważ efekt końcowy zależy od naszego wspólnego zaangażowania a cel przyświeca nam jeden - najwyższy możliwy wynik! :)
Dlatego serdecznie zapraszam tych młodszych jak i starszych na zajęcia ze mną w sympatycznej atmosferze by matura była formalnością, a nie przepełnionym stresem egzaminem.

Pozdrawiam serdecznie, Beata

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Zajęcia online odbywają się na platformie Google meet z użyciem narzędzia wirtualnej tablicy gdzie udostępniam różne grafiki animacje rysuje schematy i prowadzimy notatki.

Wykształcenie:

Uniwersytet Warszawski, magister, 2022

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 3 lata

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Sobota

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Niedziela

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

- czas wolny na zajęcia