Korepetycje - Irena K. id:35210

Irena K.

70za 60 min

Irena K.

«Jestem lektorem. Tłumaczę teksty z angielskiego na francuski i hiszpański. Maluję i rysuję. Uwielbiam podróże i jazdę na skuterze.»

Przedmioty

Język angielski

Język francuski

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Szkoła średnia

Kursy uniwersyteckie

Konwersacje

Język w biznesie

Studia zagraniczne

Informacje o doświadczeniu:

Uczę angielskiego i francuskiego. Pomogę Ci przełamać barierę językową i rozwinąć skrzydła. Priorytetem jest kontakt z autentycznym, współczesnym językiem. Stawiam na rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania. Prowadzę zajęcia tematyczne, do których dobieram potrzebne słownictwo i gramatykę. Dostarczam słuchaczom potrzebnych narzędzi, aby mogli wypowiadać się na każdy temat. Dostosowuję zajęcia do poziomu, zainteresowań i potrzeb słuchacza.

Poziomy nauczania:

Przygotowanie do matury podstawowej

Przygotowanie do matury rozszerzonej

Kursy uniwersyteckie

Przygotowanie do olimpiad

Konwersacje

Język w biznesie

Gramatyka

Studia zagraniczne

Informacje o doświadczeniu:

Uczę francuskiego i angielskiego. Pomogę Ci przełamać barierę językową i rozwinąć skrzydła. Priorytetem jest kontakt z autentycznym, współczesnym językiem. Stawiam na rozwój umiejętności mówienia, słuchania, czytania i pisania. Prowadzę zajęcia tematyczne, do których dobieram potrzebne słownictwo i gramatykę. Dostarczam słuchaczom potrzebnych narzędzi, aby mogli wypowiadać się na każdy temat. Dostosowuję zajęcia do poziomu, zainteresowań i potrzeb słuchacza.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Jestem lektorem EFL (English as a Foreign Language) i FLE (Français Langue Etrangère) z ponad 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu obydwu języków w szkołach językowych oraz prywatnie, w tym online. Ukończyłam studia licencjackie z języka francuskiego i hispanistyki (York University, Toronto, Kanada) oraz pedagogikę - edukację elementarną i j. angielski - specjalność nauczycielską (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań, Polska). Certyfikat CELTA uzyskałam w 2004 roku. Początkowo uczyłam dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, później postanowiłam skupić się na nauczaniu dorosłych. Moje podejście polega na zachęcaniu słuchaczy do pracy nad wszystkimi czterema umiejętnościami językowymi (słuchanie, czytanie, pisanie, mówienie), ze szczególnym naciskiem na mówienie. Używam różnych narzędzi (materiały i strony internetowe ESL lub EFL oraz FLE, słowniki online oraz brytyjskie, kanadyjskie, amerykańskie, australijskie, francuskie gazety i czasopisma), metod i podejść, aby pomóc studentom przezwyciężyć trudności i poczynić postępy w wybranym języku docelowym. Tworzę również własne materiały. Dzielę się doświadczeniami, metodami i narzędziami z moimi słuchaczami, aby zachęcić ich do znalezienia własnego sposobu uczenia się języków obcych - dostosowanego do ich indywidualnego stylu, mocnych stron i potrzeb. Ponadto, jestem zapalonym poliglotą, dążę do osiągnięcia biegłości w języku portugalskim, włoskim i czeskim.

Wykształcenie:

York University, Toronto, Kanada / Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Poznań, Bachelor of Arts, Honours Degree, 2000

Wiek:

46-55

Doświadczenie:

ponad 10 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek
Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia