Korepetycje - Hanna C. id: 36387

Hanna C.

100 zł/60 min
100 zł/60 min

Jestem nagradzaną skrzypaczką na konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Nauczanie gry na skrzypcach to moja pasja. Zapraszam do współpracy!

Hanna C. 5.0(opinie: 1)

Jestem nagradzaną skrzypaczką na konkursach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Nauczanie gry na skrzypcach to moja pasja. Zapraszam do współpracy!

Przedmioty

Gra na skrzypcach

Miejsce lekcji

U ucznia:

Praga-Północ

Nowa Praga, Pelcowizna, Stara Praga, Szmulowizna

Śródmieście

Muranów, Nowe Miasto, Powiśle, Solec, Stare Miasto, Śródmieście Północne, Śródmieście Południowe, Ujazdów

Wawer

Aleksandrów, Anin, Falenica, Las, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Nadwiśle, Radość, Sadul, Wawer I, Zerzeń

Wilanów

Wilanów Wysoki, Wilanów Niski, Wilanów Królewski, Błonia Wilanowskie, Powsinek, Zawady, Kępa Zawadowska, Powsin

U korepetytora:
Warszawa, Śródmieście, Solec, Rozbrat
Online:
Nie

O sobie:

Dlaczego uważam, że warto podjąć ze mną współpracę?
• Posiadam szeroką wiedzę z zakresu dydaktyki skrzypcowej oraz pedagogiki i psychologii. Staram się wcielać w nauczanie moich wychowanków takie metody pracy, aby gra na skrzypcach była dla nich jak najciekawsza, ale jednocześnie osiągając wymierne rezultaty.
• W indywidualnej pracy z moimi uczniami kieruję się przede wszystkim potrzebami danego ucznia, dobieram program do każdego indywidualnych potrzeb i możliwości, jestem otwarta na pracę nad programem spoza repertuaru klasycznego.
• W mojej pracy dbam o przyjazną atmosferę, tak aby uczeń, z którym współpracuję czuł się na zajęciach jak najbardziej komfortowo.
• Jestem osobą bezkonfliktową, zawsze dążę do jak najszybszego rozwiązania każdego problemu z uczniami jak i rodzicami.
• W swojej pracy stawiam przede wszystkim na indywidualne traktowanie każdego ucznia, tak aby każdy znał swoje dobre strony i mógł je pielęgnować, ale i te słabsze w celu dalszego rozwoju.
• Nauczanie dzieci to moja wielka pasja, cieszę się na każdą możliwość współpracy z młodymi adeptami sztuki gry skrzypcowej.
• Podczas mojego rocznego stażu, mimo skomplikowanej sytuacji związanej z epidemią Koronawirusa, praca była na tyle owocna, że kilkoro moich uczniów wzięło udział w konkursach ogólnopolskich i troje z nich zostało wyróżnionych na II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypiec i Altówki Antoniego Cofalika.

Wykształcenie:
Uniwersytet Muzyczny im. F. Chopina, magister, 2020
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Karolina

5

27.10.2021

Gra na skrzypcach, Poziom podstawowy

5

Jestem zadowolona.... więcej»

Podobne ankiety

Magda K. id: 51534

Magda K.

Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Muzycznej im. F. Chopina. Przez wiele lat byłam uczennicą wybitnego pedagoga wiolinistyki polskiej prof. Z. Brzewskiego. Swoją naukę pobierałam również u wielu wspaniałych profesorów polskich i zagranicznych m. in. wielokrotnie podczas Międzynarodowych Kursów muzycznych w Łańcucie.

120zł/60 min
Milena K. id: 27069

Milena K.

Jestem studentką uczelni muzycznej i chętnie pomogę opanować Tobie/Twojemu dziecku podstawy (i nie tylko) gry na skrzypcach.

100zł/60 min
Weronika P. id: 21061

Weronika P.

Jestem profesjonalnym muzykiem z pasją do nauczania, prowadzę lekcję gry na pianinie oraz skrzypcach. Zapraszam do kontaktu! :)

5
90zł/60 min
Luba S. id: 51924

Luba S.

Doświadczenie około 15 lat. Wyższe wykształcenie, koncertowa i pedagogiczna działalność. Przygotowanie do egzaminów wstępnych, konkursów i warsztat. Profesjonalne podejście do każdego ucznia. Zapraszam do kontaktu. Zajęcia stacjonarne i online.

140zł/60 min
Kornelia R. id: 45985

Kornelia R.

Świeżo upieczona magistrantka UMFC oferuje zajęcia z nauki gry na skrzypcach na każdym poziomie zaawansowania i w każdym wieku, również od podstaw.

5
120zł/60 min

Hanna C. korepetytor - Gra na skrzypcach. Warszawa.