Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Kevin S. id:37778

Kevin S.

100za 60 min

Kevin S.

«Nazywam się Kevin, mam 23 lata. Urodziłem się w Niemczech kończąc tam maturę. Płynnie posługuje się j. niem/pol/ang. Uczę się hiszpańskiego.»

Przedmioty

Język niemiecki

Historia

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Swoje metody nauczania opieram przede wszystkim na najważniejszych elementach posługiwania się językiem niemieckim. Przygotowuje swoich kursantów z 4 najważniejszych narzędzi do swobodnego posługiwania się tym językiem.Jest to od najważniejszego zaczynając rozmowa (wymowa), a następnie słuchanie ze zrozumieniem, czytanie i pisanie. W zależności od potrzeby, elastycznie dopasuje wymagania kursanta

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

nie

Lekcje online:

tak

O sobie

Skończyłem maturę w szkole europejskiej w Berlinie. Posiadam europejski certyfikat znajomości języka niemieckiego na poziomie C1/C2. Cztery semestry berlińskiego europejskiego liceum oraz egzamin maturalny zaliczyłem na ocenę bardzo dobrą z historii prowadzoną po polsku.

Urodziłem się w Niemczech. Swoje metody nauczania opieram przede wszystkim na najważniejszych elementach posługiwania się językiem niemieckim. Poprzez bezcenne wieloletnie doświadczenie praktykowania języka niemieckiego, przygotowuje swoich kursantów z 4 najważniejszych narzędzi do swobodnego posługiwania się tym językiem.Jest to od najważniejszego zaczynając rozmowa (wymowa), a następnie słuchanie ze zrozumieniem, czytanie i pisanie. W zależności od potrzeby, elastycznie dopasuje wymagania kursanta.

Historia od wielu lat jest moją pasją i swój wolny czas poświęcam m.in na wzbogaceniu swojej wiedzy historycznej. Moja metoda nauki przedmiotu historia polega w zależności od wymaganego poziomu na wspólnym znalezieniu skutku przyczynowo-skutkowego każdego wydarzenia historycznego, które jest branę pod lupę.

Poprzez przeanalizowanie każdej tematyki historycznej pod tym względem łatwiej idzie później skojarzyć wszelakie daty i wydarzenia z tym związane. Proszę wcześniej o podanie oczekiwań i wymagań wobec korepetycji, abym mógł się na nie wcześniej odpowiednio przygotować.

Życze miłego dnia. Pozdrawiam Kevin

Wykształcenie:

Robert - Jungk - Oberschule, student, 2020

Wiek:

18-25

Doświadczenie:

ponad 5 lat

Uczniowie z BUKI:

5

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Wtorek
Środa

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia

opinie

Opinie klientów

5+

1

5

0

4+

0

4

0

3

0

2

0

1

0

Magdalena

5+

04.04.2022

Język niemiecki, Poziom A1-A2

5+

Punktualnie, solidnie, miło. Córka jest bardzo zadowolona, czeka na każdą lekcję.