Korepetycje - Adriana B. id: 38526

Adriana B.

70 zł/60 min
70 zł/60 min

Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną o module terapia pedagogiczną i pracuje w przedszkolu w grupie 3-latków jako pomoc nauczyciela.

Adriana B. 5.0(opinie: 1)

Studiuję pedagogikę wczesnoszkolną o module terapia pedagogiczną i pracuje w przedszkolu w grupie 3-latków jako pomoc nauczyciela.

Przedmioty

Matematyka

Język polski

Język angielski

Niania dla dzieci

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górny Taras

Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Błonie, Wzgórze Wolności, Górzyskowo, Glinki, Wilczak

Dolny Taras

Bartodzieje, Śródmieście, Bocianowo, Leśne, Okole, Bielawy, Babia Wieś, Bydgoszcz Wschód, Zawisza

Fordon (Wschodnia Dzielnica)

Fordon (dolny + górny taras)

Dzielnica Zachodnia (Willowa)

Osowa Góra

Północny Pas Rekreacyjny

Las Gdański, Myślęcinek, Rynkowo

U korepetytora:
Bydgoszcz, Dolny Taras , Bartodzieje
Online:
Nie

O sobie:

Pomogę dzieciom w odrabianiu prac domowych. Pomogę nadrobić zaległości, utrwalić bieżący materiał. Przygotuje do sprawdzianu dzieci w klasach I-III. W klasach IV-V pomogę głównie z języka angielskiego oraz po uzgodnieniu z matematyki, oraz z języka polskiego.

Wykształcenie:
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, student,
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 1 rok

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

Magdalena

5+

13.04.2022

Matematyka, Szkoła podstawowa 4-6 klasa

5+

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Adriany Pani Adriana potrafi wszystko porządnie wytłumaczyć , robi to z pełnym zaangażowaniem i spokojem.... więcej»

Podobne ankiety

Ricardo I. id: 47966

Ricardo I.

Insightful, inquisitive, creative, out-of-the-box, fully bilingual in English and Spanish, articulate educator with adept engagement of people

50zł/60 min
Maja R. id: 113879

Maja R.

Od 2018 roku uczę języka polskiego jako obcego nastolatków oraz dorosłych z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Gruzji. W 2020 roku otrzymałam dyplom magistra nauczania języka obcego. Studia pozwoliły mi zdobyć wiedzę o metodyce nauczania języka obcego, wykorzystaniu współczesnych technologii w nauczaniu.

50zł/60 min
Robin F. id: 10985

Robin F.

I’m from Cape Town, South Africa, and I’ve settled down In Bydgoszcz, Poland. My language teaching style promotes relaxed conversational interaction.

4.8
90zł/60 min
Juliana G. id: 49583

Juliana G.

I am ambitious and driven. I thrive on challenges and constantly set goals for myself and the student so that I have something to strive toward.

50zł/60 min
Łukasz O. id: 45549

Łukasz O.

Mam na imię Łukasz, jestem z Bydgoszczy. Aktualnie jestem studentem 3 roku filologii angielskiej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego.

5
60zł/60 min