Korepetycje - Violetta K. id: 46326

Violetta K.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem nauczycielem gitary i mandoliny z Ukrainy. Z powodu agresji militarnej została zmuszona do przyjazdu do Polski z dzieckiem.

Violetta K.

Jestem nauczycielem gitary i mandoliny z Ukrainy. Z powodu agresji militarnej została zmuszona do przyjazdu do Polski z dzieckiem.

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia ukierunkowane na zdobycie całej wiedzy i umiejętności gry na gitarze.

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Warszawa, Praga-Południe, Gocław, Władysława Umińskiego
Online:
Tak

O sobie:

Od 2000 roku pracuję jako nauczycielka gitary i mandoliny w szkole muzycznej. Pracowałam jako szefowa dziecięcego zespołu instrumentalnego „Srebrne Struny” przez 9 lat, aż do wybuchu wojny. W trakcie swojej pracy zespół stale brał udział w międzynarodowych festiwalach i konkursach. Otrzymał dyplomy laureatów I, II i III stopnia. Stale brał udział w ogólnoukraińskich festiwalach i konkursach, gdzie otrzymywał również dyplomy laureatów 1-3 stopnia. Ponadto zespół regularnie bierze udział w koncertach w naszym mieście i regionie.
Jako nauczycielka gry na gitarze pracowałam z dziećmi nad ich indywidualnym rozwojem muzycznym i uczyłam gry na gitarze. Studenci wykonywali solowe numery na koncertach w naszym mieście oraz brali udział w ogólnoukraińskich festiwalach i konkursach. Ich udział został uhonorowany dyplomami laureatów.
Od maja pracuję w Music Hub Academy w Warszawie jako nauczyciel gry na gitarze. Uczę gry na gitarze dzieci i osoby w różnym wieku, które przybyły z Ukrainy do Polski w wyniku wojny. Zajęcia dla studentów są bezpłatne. Zorganizowałam też zespół gitarzystów i już w sierpniu planujemy wziąć udział w koncercie Muzyczne Lato na Placu Defilad organizowanym przez Musik Hub, Teatr Studio i Ekaterra w Warszawie. Projekt, nad którym obecnie pracuję, zakończy się 30 sierpnia. Dlatego od września pragnę kontynuować swoją twórczą działalność w Warszawie i uczyć dzieci gry na gitarze, organizować dziecięcy zespół instrumentalny.

Wykształcenie:
Uniwersytet Krzyworoski Państwowy w Ukraine, Specjalist, 1999
Wiek:
36-45
Doświadczenie:
ponad 20 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Andrzej Ł. id: 38667

Andrzej Ł.

Prowadzę naukę gry na gitarze. Dla początkujących i średnio zaawansowanych - w każdym wieku !! Od klasyki po współczesną muzykę rozrywkową.

4.9
100zł/60 min
Krzysztof K. id: 36901

Krzysztof K.

Nazywam się Krzysiek, mam 33 lata, mieszkam w Warszawie, na gitarach i ukulele gram od 18 lat. Od ponad 8 lat prowadzę zajęcia dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych na każdym poziomie.

5
100zł/60 min
Toghrul I. id: 34531

Toghrul I.

Someone who loves to play and teach the guitar. Guitar lesson for beginners,for basic level students.

80zł/60 min
Krzysztof P. id: 41741

Krzysztof P.

Wieloletnie doświadczenie w pracy na instrumentach typu wszelkie gitary: akustyczne, elektryczne. Wiedza i umiejętności na poziomie mistrzowskim.

100zł/60 min
Marcin W. id: 47894

Marcin W.

Od ponad 30 lat uczę dzieci, młodzież i dorosłych GRY NA GITARZE i innych instrumentach. Repertuar dobieram indywidualnie do zainteresowań ucznia.

5
100zł/60 min