Wspieramy Ukrainę! Stop wojnie!

Pomoc tutaj »
Korepetycje - Violetta K. id:46326

Violetta K.

60za 60 min

Violetta K.

«Jestem nauczycielem gitary i mandoliny z Ukrainy. Z powodu agresji militarnej została zmuszona do przyjazdu do Polski z dzieckiem.»

Przedmioty

Gra na gitarze

Poziomy nauczania:

Informacje o doświadczeniu:

Indywidualne podejście do każdego ucznia. Zajęcia ukierunkowane na zdobycie całej wiedzy i umiejętności gry na gitarze.

Miejsce lekcji

U ucznia:

nie

U korepetytora:

Władysława Umińskiego, Warszawa

Lekcje online:

tak

O sobie

Od 2000 roku pracuję jako nauczycielka gitary i mandoliny w szkole muzycznej. Pracowałam jako szefowa dziecięcego zespołu instrumentalnego „Srebrne Struny” przez 9 lat, aż do wybuchu wojny. W trakcie swojej pracy zespół stale brał udział w międzynarodowych festiwalach i konkursach. Otrzymał dyplomy laureatów I, II i III stopnia. Stale brał udział w ogólnoukraińskich festiwalach i konkursach, gdzie otrzymywał również dyplomy laureatów 1-3 stopnia. Ponadto zespół regularnie bierze udział w koncertach w naszym mieście i regionie.
Jako nauczycielka gry na gitarze pracowałam z dziećmi nad ich indywidualnym rozwojem muzycznym i uczyłam gry na gitarze. Studenci wykonywali solowe numery na koncertach w naszym mieście oraz brali udział w ogólnoukraińskich festiwalach i konkursach. Ich udział został uhonorowany dyplomami laureatów.
Od maja pracuję w Music Hub Academy w Warszawie jako nauczyciel gry na gitarze. Uczę gry na gitarze dzieci i osoby w różnym wieku, które przybyły z Ukrainy do Polski w wyniku wojny. Zajęcia dla studentów są bezpłatne. Zorganizowałam też zespół gitarzystów i już w sierpniu planujemy wziąć udział w koncercie Muzyczne Lato na Placu Defilad organizowanym przez Musik Hub, Teatr Studio i Ekaterra w Warszawie. Projekt, nad którym obecnie pracuję, zakończy się 30 sierpnia. Dlatego od września pragnę kontynuować swoją twórczą działalność w Warszawie i uczyć dzieci gry na gitarze, organizować dziecięcy zespół instrumentalny.

Wykształcenie:

Uniwersytet Krzyworoski Państwowy w Ukraine, Specjalist, 1999

Wiek:

36-45

Doświadczenie:

ponad 20 lat

Harmonogram zajęć

Przedstawiono tutaj przedziały czasowe, w których korepetytor ma możliwość prowadzić zajęcia z nowymi uczniami. Dokładny czas zajęć należy ustalić z korepetytorem.

Ranek

6:00-9:00

Przedpołudnie

9:00-12:00

Dzień

12:00-15:00

Popołudnie

15:00-18:00

Wieczór

18:00-21:00

Późny wieczór

21:00-00:00

Poniedziałek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Wtorek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Środa

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Czwartek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Piątek

Są dostępne terminy

Są dostępne terminy

Sobota
Niedziela
- czas wolny na zajęcia