Korepetycje - Damian T. id: 46573

Damian T.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Absolwent AGH zaprasza na korepetycje z języka niemieckiego.

Damian T.

Absolwent AGH zaprasza na korepetycje z języka niemieckiego.

Przedmioty

Język niemiecki

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

- own materials, sets of tasks, tests
- additional materials - blogs, applications

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Gdańsk, Brzeźno, ul. Łozy
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Witam!

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, jak również osobom, które chcą się podszkolić w niemieckim, nadrobić zaległości. Posiadam certyfikat Goethe Institut, aktualnie pracuję jako analityk finansowy dla lidera branży kosmetycznej na rynku DACH (Niemcy, Austria, Szwajcaria). Pomagam również przy różnych tłumaczeniach - ustnych czy pisemnych.

Przebieg zajęć dostosowuję indywidualnie do potrzeb kursanta, gwarantuję miłą atmosferę i kreatywne podejście do nauki.

Chętnie pomogę przy bieżącej nauce czy poprawie sprawdzianów. Od kilku lat skutecznie pomagam przy osiąganiu zamierzonych wyników. Korepetycje są bezstresowe, jednocześnie dają maksimum efektów.

Dostosowuje poziom zajęć do potrzeb każdego ucznia, motywuję przy tym do samodzielnej pracy.

Serdecznie zapraszam do współpracy.

Wykształcenie:
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, magister inżynier, 2016
Wiek:
26-35
Doświadczenie:
ponad 5 lat

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Podobne ankiety

Maria S. id: 112168

Maria S.

Jestem absolwentką filologii germańskiej na specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Prowadzę zajęcia z niemieckiego z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na każdym poziomie językowym w grupach lud indywidualnie. Również jestem Native Speakerem niemieckiego z wieloletnim doświadczeniem z tego języka pochodzącym ze Szwajcarii.

70zł/60 min
Karolina P. id: 109335

Karolina P.

Zajmuję się prywatnym nauczaniem, dlatego że sama uwielbiam uczyć się języków obcych, znam aż 3 języki obce. Z wielką przyjemnością przekazuje wiedzę moim uczniom, studentom. Staram się zarazić moich uczniów pasją oraz zamiłowaniem do języka, którego uczę. Jest to dla mnie pewnego rodzaju wyzwanie, ale zarazem radość!

5
80zł/60 min
Elizabet Z. id: 35620

Elizabet Z.

Cześć wszystkim! Mówcie mi Eliza. Ukończyłam niemiecka szkole średnia dodatkowo uczę się na chwilę obecną w jeden z gdańskich uczelni.

60zł/60 min
Karolina S. id: 51979

Karolina S.

Germanistka, lingwistka, miłośniczka gry na fortepianie i niebanalnych metod nauczania. Poszerzam cały czas swoją wiedzę z zakresu metodyki nauczania, języka niemieckiego, wiadomości dot. obszarów niemieckojęzycznych. Czytam książki i słucham dobrej muzyki.

70zł/60 min
Alexander *. id: 112420

Alexander *.

Nazywam się Alexander, od wielu lat pracuje w Niemczech jako starszy specjalista. Językiem niemieckim posługuję się na poziomie native i chętnie podzielę się z Tobą moimi umiejętnościami. Posiadam certyfikat C2 Goethe: Grosses Deutsches Sprachdimplom zaliczony na 93% oraz ukończyłem w Niemczech (w pełni po niemiecku) Studia Managerskie MBA.

100zł/60 min