Korepetycje - Małgorzata W. id: 50173

Małgorzata W.

80 zł/60 min
80 zł/60 min

Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego. Podczas prowadzenia zajęć kładę nacisk na przygotowanie do matury pod klucz.

Małgorzata W. 4.3(opinie: 3)

Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego. Podczas prowadzenia zajęć kładę nacisk na przygotowanie do matury pod klucz.

Przedmioty

Chemia

Biologia

Fizjologia

Anatomia

Poziomy nauczania

Informacje o doświadczeniu:

Zapraszam na korepetycje z biologii. Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego. Oferuję korepetycje na różnych poziomach zaawansowania, zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak i liceum, do matury rozszerzonej i egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia mogą być indywidualne bądź w dwuosobowych grupach. Pomagam swoim również w sprawach bieżących: tłumaczę niezrozumiałe na lekcji zagadnienia i pomagam przygotować się do kartkówek i sprawdzianów.

Poziomy nauczania

Poziomy nauczania

Miejsce lekcji

U ucznia:
Nie
U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Zapraszam na korepetycje z biologii i chemii. Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego. Prowadzę zapisy na rok 2022/2023. Oferuję korepetycje na różnych poziomach zaawansowania, zarówno na poziomie szkoły podstawowej, jak i liceum. Przygotowuję również do matury rozszerzonej i egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia mogą być indywidualne bądź w dwuosobowych grupach. Pomagam swoim również w sprawach bieżących: tłumaczę niezrozumiałe na lekcji zagadnienia i pomagam przygotować się do kartkówek i sprawdzianów. Mam indywidualne podejście do każdego ucznia, zajęcia u mnie polegają na łączeniu teorii z praktyką. Zapewniam dodatkowe materiały do nauki i kładę nacisk na pracę z arkuszem maturalnym pod klucz. Bardzo ważna jest dla mnie mila atmosfera na zajęciach. Zapraszam do kontaktu razie dodatkowych pytań :) Koszt lekcji to 50-75zł (w zależności od formy prowadzenia zajęć i czasu trwania).

Wykształcenie:
Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach, student, 2024
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 3 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Ogłoszenie korepetytora

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

3 opinie o Małgorzata W.

4.3/5

2

0

3

0

4

2

4+

0

5

1

5+

0

Agata

5

27.07.2023

Chemia, Szkoła średnia

5

Zostałam zadowolona z naszej współpracy.... więcej»
Julia

4

07.04.2023

Chemia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Było w porządku. Ocena 4.... więcej»
Julia

4

31.03.2023

Biologia, Przygotowanie do matury rozszerzonej

4

Pani Małgorzata fajna korepetytorka. Cały czas korzystam z lekcji.... więcej»

Podobne ankiety

Inga G. id: 36841

Inga G.

Jestem absolwentką inżynierii danych. Uczę matematyki oraz angielskiego na wszystkich poziomach. Przygotowuję także do matury międzynarodowej.

4.9
90zł/60 min
Michał W. id: 39174

Michał W.

Witam serdecznie. Jestem studentem II-go roku kierunku Lekarskiego na UJK i chce pomóc uczniom w lepszym zrozumieniu chemii.

70zł/60 min

;