Korepetycje - Dorota M. id: 53164

Dorota M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Cześć, jestem Dorota i studiuję matematykę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz informatykę na Politechnice Bydgoskiej.

Dorota M. 5.0(opinie: 2)

Cześć, jestem Dorota i studiuję matematykę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz informatykę na Politechnice Bydgoskiej.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górny Taras

Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Błonie, Wzgórze Wolności, Górzyskowo, Glinki, Jary, Wilczak, Bielice, Biedaszkowo, Czersko Polskie, Lotnisko

Dolny Taras

Bartodzieje, Śródmieście, Bocianowo, Leśne, Okole, Bielawy, Skrzetusko, Zimne Wody, Babia Wieś, Bydgoszcz Wschód, Zawisza, Siernieczek

Fordon (Wschodnia Dzielnica)

Fordon (dolny + górny taras), Brdyujście

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Ten korepetytor nie prowadzi zajęć jako profesjonalny dostawca usług edukacyjnych, dlatego też do świadczonych przez niego usług edukacyjnych nie mają zastosowania przepisy z zakresu ochrony praw konsumentów.

Udzielam korepetycji z fizyki oraz matematyki już od kilku lat. Chętnie pomogę Ci w opanowaniu materiału z bieżących zajęć, przygotowaniu się do sprawdzianu, zrobieniu trudnego zadania domowego lub przygotowaniu się do egzaminu ośmioklasisty, lub matury. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i tłumaczeniu mniej lub bardziej skomplikowanych zadań. Postaram się wytłumaczyć zadania w najbardziej przystępny i zrozumiały sposób jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz przygotowywać się do egzaminu bądź matury, dokładnie zaplanujemy czas i rozłożymy materiał, żeby go jak najlepiej opanować do czasu egzaminu.
Zajęcia mogę prowadzić zdalnie za pośrednictwem platformy Teams, Discord lub Messenger, albo u Ciebie w domu — wybór należy do Ciebie. Podczas zajęć staram się jak najbardziej angażować uczniów do samodzielnego myślenia, a po zajęciach przesyłam im notatki będące podsumowaniem lekcji i przerobionych podczas niej zadań.

Wykształcenie:
Politechnika Bydgoska, inżynier, 2025
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których korepetytor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Zamieszczone opinie są opublikowane przez studentów zarejestrowanych w serwisie, którzy korzystali z usług korepetytorów.

2 opinie o Dorota M.

5/5

2

0

3

0

4

0

4+

0

5

0

5+

2

Dorota

5+

11.06.2023

Fizyka, Szkoła średnia

5+

Super korepetytor! Lekcje były bardzo przydatne. Panią Dorotę bardzo polecam! Świetnie tłumaczy i w prosty sposób, co jest dodatkowym atutem.... więcej»
Agnieszka

5+

01.06.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Wszystko idealnie. Kontakt był super. Nie stresowałam się z nią. Pani Dorota tłumaczyła wszystko, uczy bardzo fajnie. Jedna z najlepszych korepetytorów z matmy. ... więcej»

Podobne ankiety

Tuyishime F. id: 43955

Tuyishime F.

Physics And Mathematics Teacher at Socrates High School

5
60zł/60 min
Martyna G. id: 112875

Martyna G.

Witam. Jestem Martyna. Mam 19 lat. Ukończyłam liceum w 2023 roku. Uczę się zaocznie w szkole policealnej weekendowo dwa razy w tygodniu. Chętnie ci pomogę z matematyką

50zł/60 min
Katarzyna Ż. id: 47218

Katarzyna Ż.

Studentka na wydziale Menadżersko-prawnym. Od roku prowadzę korepetycję z matematyki. W czasie wolnym lubię piec i podróżować.

60zł/60 min
Dawid U. id: 107983

Dawid U.

Studiowałem matematykę na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, gdzie byłem stypendystą za najwyższy wynik rekrutacyjny na kierunku: matematyka. 

60zł/60 min
Przemysław G. id: 47369

Przemysław G.

Absolwent Geodezji i Kartografii oraz Analityki Gospodarczej na Politechnice Gdańskiej, udzielę korepetycji na poziomie szkoły podstawowej

50zł/60 min