Korepetycje - Dorota M. id: 53164

Dorota M.

60 zł/60 min
60 zł/60 min

Cześć, jestem Dorota i studiuję matematykę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz informatykę na Politechnice Bydgoskiej.

Dorota M. 5.0(opinie: 1)

Cześć, jestem Dorota i studiuję matematykę na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz informatykę na Politechnice Bydgoskiej.

Przedmioty

Matematyka

Fizyka

Miejsce lekcji

U ucznia:

Górny Taras

Szwederowo, Wyżyny, Kapuściska, Błonie, Wzgórze Wolności, Górzyskowo, Glinki, Jary, Wilczak, Bielice, Biedaszkowo, Czersko Polskie, Lotnisko

Dolny Taras

Bartodzieje, Śródmieście, Bocianowo, Leśne, Okole, Bielawy, Skrzetusko, Zimne Wody, Babia Wieś, Bydgoszcz Wschód, Zawisza, Siernieczek

Fordon (Wschodnia Dzielnica)

Fordon (dolny + górny taras), Brdyujście

U korepetytora:
Nie
Online:
Tak

O sobie:

Udzielam korepetycji z fizyki oraz matematyki już od kilku lat. Chętnie pomogę Ci w opanowaniu materiału z bieżących zajęć, przygotowaniu się do sprawdzianu, zrobieniu trudnego zadania domowego lub przygotowaniu się do egzaminu ośmioklasisty, lub matury. Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i tłumaczeniu mniej lub bardziej skomplikowanych zadań. Postaram się wytłumaczyć zadania w najbardziej przystępny i zrozumiały sposób jak to tylko możliwe. Jeśli chcesz przygotowywać się do egzaminu bądź matury, dokładnie zaplanujemy czas i rozłożymy materiał, żeby go jak najlepiej opanować do czasu egzaminu.
Zajęcia mogę prowadzić zdalnie za pośrednictwem platformy Teams, Discord lub Messenger, albo u Ciebie w domu — wybór należy do Ciebie. Podczas zajęć staram się jak najbardziej angażować uczniów do samodzielnego myślenia, a po zajęciach przesyłam im notatki będące podsumowaniem lekcji i przerobionych podczas niej zadań.

Wykształcenie:
Politechnika Bydgoska, inżynier, 2025
Wiek:
18-25
Doświadczenie:
ponad 2 lata

Grafik zajęć korepetytora

Oto godziny, w których tutor ma możliwość pracy z nowymi uczniami. Wolne terminy mogą się zmieniać w czasie rzeczywistym. Dlatego zalecamy ustalenie dokładnych terminów z korepetytorem

Opinie

Agnieszka

5+

01.06.2023

Matematyka, Przygotowanie do matury podstawowej

5+

Wszystko idealnie. Kontakt był super. Nie stresowałam się z nią. Pani Dorota tłumaczyła wszystko, uczy bardzo fajnie. Jedna z najlepszych korepetytorów z matmy. ... więcej»

Podobne ankiety

Katarzyna Ż. id: 47218

Katarzyna Ż.

Studentka na wydziale Menadżersko-prawnym. Od roku prowadzę korepetycję z matematyki. W czasie wolnym lubię piec i podróżować.

60zł/60 min
Beata S. id: 50543

Beata S.

Jestem studentką finansów i rachunkowości, a moja pasja to matematyka i sport. Prowadzę aktywny styl życia i lubię zarażać miłością do matematyki.

70zł/60 min
Krzysztof T. id: 24690

Krzysztof T.

Korepetytor z matematyki i fizyki, przygotowuję z materiału bieżącego w ramach uzupełnienia wiedzy ze szkoły.

70zł/60 min
Tuyishime F. id: 41037

Tuyishime F.

I am self-motivated to complete a task on time, and I’m an energetic and enthusiastic team.

40zł/60 min
Beata G. id: 21701

Beata G.

Studentka Matematyki z 5-letnim doświadczeniem w korepetycjach udzieli lekcji dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich.

4.9
70zł/60 min

Dorota M. korepetytor - Matematyka, Fizyka. Bydgoszcz.