Korepetycje - Aleksandra N. id:10755

Przedmioty:

Doświadczenie:

ponad 1 rok

Miasto:

Miejsce lekcji

U korepetytora:

Lekcje online:

Wykształcenie

Wykształcenie:

Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

Poziom:

magister

Rok ukończenia:

2017

Poziomy nauczania

Dla początkującychDla dzieciPoziom podstawowy

O sobie:

Śpiew jest moją największą pasją i radością, którą chcę dzielić się z innymi. Chętnie udzielę korepetycji każdemu, kto pragnie rozpocząć swoją przygodę ze śpiewem, a także osobom, które mają już w tym zakresie doświadczenie, ale chciałyby dalej prawidłowo rozwijać swój głos. Wychodzę z założenia, że podczas nauki śpiewu jednym z kluczowych czynników jest wymiar psychologiczny, tak więc dobra atmosfera, uśmiech i życzliwość są dla mnie na lekcji kluczowe- nauka śpiewu ma być dobrą zabawą :)
Jestem zwolenniczką, by w nauce śpiewu "wychodzić od natury", dlatego w czasie zajęć mocno skupiam się na pozbyciu zacisków, usztywnień i blokad w ciele, a także wszelkich manier i przyruchów podczas śpiewu. Kluczowe jest dla mnie również uzyskanie prawidłowego podparcia oddechowego oraz uruchomienie rezonatorów.

Serdecznie zapraszam na lekcje śpiewu oraz emisji głosu dzieci i młodzież, a także dorosłych. Jestem dostępna zarówno w dni powszednie, jak i w weekendy, na pewno się dogadamy :)

Lekcje śpiewu - informacje o doświadczeniu:

Oferuję profesjonalne lekcje śpiewu oraz emisji głosu. W 2017 roku ukończyłam Akademię Muzyczną w Łodzi na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Profesjonalnie zajmuję się śpiewem od 11 lat, posiadam duże doświadczenie koncertowe i konkursowe, a swoje umiejętności doskonaliłam na wielu kursach w kraju i za granicą.

Podobne ankiety Łódź

Magdalena C.

60 Zł/god

Karolina P.

60 Zł/god

Vitaliy Z.

40 Zł/god

Więcej podobnych ankiet»

Krótka informacja o korepetytorze

Aleksandra N. jest doświadczonym nauczycielem (udziela korepetycji ponad 1 rok). Korepetytor mieszka w Łódź i prowadzi zajęcia z takich przedmiotów:

  1. Lekcje śpiewu
Można wybrać następne poziomy nauczania:
  • Dla początkujących
  • Dla dzieci
  • Poziom podstawowy
Zajęcia odbywają się u korepetytora, stawka – 50 Zł/god.